Autor Wątek: Lista osób zarządzających forum  (Przeczytany 5866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Lista osób zarządzających forum
« dnia: 01 Lis 2011, 15:12:28 »
Hej,


Ponieważ jak widać, rangi użytkownika (user, admin, mod, zabezpieczenie, RR) można sobie zmieniać i ukrywać to chciałbym aby ktoś przedstawił listę osób która dba o forum. Lista administratorów i moderatorów (wszystkich bez wyjątku, każdy kto ma te uprawnienia).


Sprawa jest prosta. Abyśmy wiedzieli kto jest za co odpowiedzialny i do kogo można się zwracać.
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Lista osób zarządzających forum
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Lis 2011, 15:55:57 »
Prawa Administratora obecnie mają:
m.p. (Maciej Płoński)
Raffi (czyli ja)
Stanley

Prawa moderatora obecnie mają:
DeXteR
gromanik
m.p.
Raffi
Trupek


Co nie znaczy, że każda z tych osób faktycznie moderuje lub adminuje. Ja obecnie ze swoich uprawnień w zasadzie nie korzystam. Trupek nie korzystał z nich chyba nigdy (poza podpinianiem tematów). Gromanik też nie korzysta. Dexter i reszta to nie wiem.

Planowane są zmiany w obu grupach. Jak zostaną dokonane, to na pewno ktoś przedstawi nową ekipę.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: Lista osób zarządzających forum
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Lis 2011, 17:47:58 »
Dzięki za info. Fajnie by było, gdyby uprawnienia miały osoby które faktycznie będą coś robiły ze swoją funkcją a nie tylko posiadały bajer patrzenia na IP każdego użytkownika.
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Offline Wojtek

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 230
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Lista osób zarządzających forum
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Lis 2011, 21:07:52 »
To przepraszam, że się wtrącę , ale zauważyłem, że chyba Savil i Adriansocho doszli do grona moderatorów , ktoś jeszcze, jeśli można wiedzieć  ?

Wojtek, po prostu Wojtek... kiedyś sailing_cyclist :P

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: Lista osób zarządzających forum
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Lis 2011, 23:52:25 »
To przepraszam, że się wtrącę , ale zauważyłem, że chyba Savil i Adriansocho doszli do grona moderatorów , ktoś jeszcze, jeśli można wiedzieć  ?

Miało to zostać ujęte w odpowiednim komunikacie, i ogłoszone w błysku fleszy i przy fanfarach, ale wszystko zepsułeś. Savil i ja jesteśmy teraz moderatorami zajmującymi się porządkiem na forum.
AdrianSocho

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Odp: Lista osób zarządzających forum
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Lis 2011, 06:01:09 »
Ja wykonuję tylko proste czynności, takie jak usunięcie jakiegoś spamu (dawno nie było), tudzież usunięcie wiadomości, o których usunięcie ktoś prosił (bo stały się nieaktualne lub nic nie wnosiły do dyskusji - jak np. post składający się tylko z kropki)

Moderatora dostałem wraz z powstaniem działu o pismach i sprawach lokalnych, żeby zwrócić uwagę na to, że służę radą  ;)

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Lista osób zarządzających forum
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Lis 2011, 06:19:52 »
Gwoli wyjaśnienia.


W chwili obecnej trwają prace nad uporządkowaniem forum i określeniem formalnych zasad jakie mają na nim panować.
Niebawem zostaniecie Wszyscy poinformowani o zmianach, zarówno w osobach opiekujących się forum jak i w regulaminie.


Postaramy się, aby wszystko było jasno i przejrzyście napisane.