Inne sprawy rowerowe > O rowerach w mediach

Łukowska

(1/3) > >>

Electra:
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,kilometr-sciezki-i-38-przejsc-dla-pieszych-rowerowy-absurd-na-pradze,190053.html

jerzy1234:
No cóż -wolny kraj i muszą tacy jeszcze żyć- eutanazji nikt nie chce wprowadzić.Wiadomo dlaczego?

Raffi:
Tak to jest jak się robi ddr w przestrzeni zastanej i nic się tam nie chce ruszać, ani zmieniać.

Gdyby projekt obejmował korektę przebiegu chodników, możnaby to zrobić dużo lepiej. Ale wtedy to nie ta kasa i nie budżet partycypacyjny niestety :P

jolajola1:
Oryginalny projekt został przez ludzi od Pełnomocnika oceniony na 3+.
Wykonanie różni się od oryginalnego projektu BP oraz od projektu wykonawczego. Ba! Nie zgadzają się nawet tyczenia geodetów z punktami projektu.
Jeszcze nie wiadomo czy dzielnica już odebrała i czy zapłaciła. Ale jeżeli tak, to będzie awanturka. Pal sześć te zbyt liczne przejścia dla pieszych,  ale przystanek szerokości 90 cm przy zatoce z koleinami i kałużami..... Jak podjeżdża bus i chlapie wodą, to ludzie wskazują na ławki,  żeby ich nie ochlapało.

jerzy1234:

--- Cytat: jolajola1 w 05 Sty 2016, 21:41:11 ---Oryginalny projekt został przez ludzi od Pełnomocnika oceniony na 3+.
Wykonanie różni się od oryginalnego projektu BP oraz od projektu wykonawczego. Ba! Nie zgadzają się nawet tyczenia geodetów z punktami projektu.
Jeszcze nie wiadomo czy dzielnica już odebrała i czy ludzie aciła. Ale jeżeli tak, to będzie awanturka. Pal sześć te zbyt liczne przejścia dla pieszych,  ale przystanek szerokości 90 cm przy zatoce z koleinami i kałużami..... Jak podjeżdża bus i chlapie wodą, to ludzie wskazują na ławki,  żeby ich nie ochlapało.

--- Koniec cytatu ---

Oryginalny na 3+ a po wykonaniu na ile oficjalnie-? Nieoficjalnie poza językiem urzędniczym na ile-?
Wykonanie różni się od .... - a gdzie pomysłodawca i jego środowisko lobbujące takie twory -?
Nie wystarczy napisać i wygrać w internecie i jedynie martwić się by ludzie nie przekręcali nazwiska pomysłodawcy . Niestety budżet nie polega na filantropii -obywatele najlepiej jakby sami napisali oszacowali i wykonali -pieniądze sprawiedliwie(nie zapominając o władzy)podzielili.
"Jeszcze nie wiadomo czy dzielnica już odebrała i czy ludzie aciła."-Stary jestem i już coraz mniej rozumiem.
"Pal sześć te zbyt liczne przejścia..........." Tutaj też nic nie rozumiem, jak to mam się cieszyć że coś powstało ? , a to że mi utrudnia życie to już mało istotne?
Mam za każdym razem tłumaczyć tak jak na Podczaszyńskiego idiotom trąbiącym na mnie że "obok coś mam"? Muszę po czymś takim jeździć jak obok bezpieczniejsza jezdnia?
Po co takie rzeczy się robi ? ułatwić czy utrudnić poruszanie się po Warszawie ?
Kiedyś musiałem planując jakąś trasę po Warszawie unikać ekspresówek , teraz doszło jeszcze sporo takich wynalazków .
Kiedyś miałem jednego wroga-kierowcę , teraz doszedł jeszcze pieszy, pies jego i sporo jeszcze czynników. I to jest ten mądry postęp?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej