Autor Wątek: [gazeta.pl] Paraliż miasta: główne arterie zamknięte. Co jeszcze?  (Przeczytany 1731 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

storm

  • Gość
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/56,34862,10636135,Paraliz_miasta__glowne_arterie_zamkniete__Co_jeszcze_.html
Cytuj
Paraliż miasta: główne arterie zamknięte. Co jeszcze?
Ponad 5 kilometrów ulic zamknięto z powodu budowy drugiej linii metra. A to nie wszystkie utrudnienia na stołecznych ulicach.
Patrzę na to 1 zdjęcie, na którym widać prostą, od Ronda Daszyńskiego do Polfy i Karolkowej i... tam dałoby się przejechać tą południową nitką... Mozna by ją spokojnie zostawić dla autobusów, jednośladów... Oczywiście nie wiem, jak to wygląda obecnie, zdjęcie ma swoje "miesiące"...


Offline Marcin:)

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [gazeta.pl] Paraliż miasta: główne arterie zamknięte. Co jeszcze?
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lis 2011, 14:45:22 »
Nie da się. Cały plac jest zajęty. Tam stoi sprzęt i kontenery.

Offline kultowy

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...tylko jak krzyk cichnie przyjaźń
Odp: [gazeta.pl] Paraliż miasta: główne arterie zamknięte. Co jeszcze?
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lis 2011, 14:58:45 »
a ja patrzę na zdjęcie nr 5 i widzę rowerzystę na chodniku... i nie rozumiem dlaczego (?!)
pozdrawiam,
grzech aka straszny bibliotekarz

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [gazeta.pl] Paraliż miasta: główne arterie zamknięte. Co jeszcze?
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Lis 2011, 15:10:40 »
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/56,34862,10636135,Paraliz_miasta__glowne_arterie_zamkniete__Co_jeszcze_.html
Patrzę na to 1 zdjęcie, na którym widać prostą, od Ronda Daszyńskiego do Polfy i Karolkowej i... tam dałoby się przejechać tą południową nitką... Mozna by ją spokojnie zostawić dla autobusów, jednośladów... Oczywiście nie wiem, jak to wygląda obecnie, zdjęcie ma swoje "miesiące"...
Już nie wygląda tak samo. :( Wygląda to sporo inaczej. I tak nie jest dużo gorzej niż było przed zamknięciem tego odcinka.
Codziennie tamtędy chodzę od około roku i widzę postępy. Korek codzienny także tam widzę.
Nic się tam nie zmieniło. Ludzi po prostu zamiast Kasprzaka, to jeżdżą Solidarności i skręcają w Towarową. Korek jak był od Daszyńskiego, tak jest taki sam.


To jest spore wyolbrzymienie, że całe miasto stoi bardziej.
Zresztą, niech się kierowcy przyzwyczajają, a miasto niech ograniczy ruch w centrum do komunikacji miejskiej i jednośladów.

a ja patrzę na zdjęcie nr 5 i widzę rowerzystę na chodniku... i nie rozumiem dlaczego (?!)
a czy to przypadkiem nie jest Tanawis? :) Tak mi jakoś podobny się wydaje. :) Ale mogę się mylić, bo twarzy nie widzę.
« Ostatnia zmiana: 15 Lis 2011, 15:14:16 wysłana przez Stanley »

Offline Wojtek

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 230
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [gazeta.pl] Paraliż miasta: główne arterie zamknięte. Co jeszcze?
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Lis 2011, 15:44:10 »
nie wydaje mi się, ale...
Wojtek, po prostu Wojtek... kiedyś sailing_cyclist :P

Drex

  • Gość
Odp: [gazeta.pl] Paraliż miasta: główne arterie zamknięte. Co jeszcze?
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Lis 2011, 16:15:34 »
To nie jest Tanavis. On jeździ w kamizelce WMK i kasku.