Autor Wątek: Jak przechowywać rower?  (Przeczytany 3940 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kartky

  • Początkujący
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Jak przechowywać rower?
« dnia: 25 Lut 2018, 21:43:20 »
Cześć.

Przeprowadzam się aktualnie do bloku, w którym nie ma piwnicy - ja nie mam dostępu, może o tak.
Problem jednak rodzi się w kwestii przechowywania roweru, zwłaszcza, że nie jeżdżę zimą.
Ma ktoś jakąś wiedzę o jakichś specjalnych matach / pokrowcach / wieszakach na ścianę, które pozwolą mi przechowywać 3 crossy bez zajmowania całego pokoju? Albo może w Wawie działają jakieś fajne przechowywanie, które nie zabiorą ode mnie miliona złotych?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź,
Tomek

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak przechowywać rower?
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Lut 2018, 09:00:03 »
Przechowalnie działają, około 50zł za rower kiedyś sobie liczyły, teraz to nie wiem. Nigdy nie korzystałem.

Są maty, najtaniej wyjdzie Ci pewnie kupienie - uwaga - gumowej wykładziny (wycieraczki) do bagażnika jakiegoś dużego kombiaka czy SUVa. Są duże, gumowe, z wysokim rantem. Milion ofert na Allegro, ceny akceptowalne, zwłaszcza że można kupić używaną. Ja swój rower trzymam w pionie na wycieraczce (przednia) od FSO Poloneza wyciągniętej z auta na szrocie (kosztowała 10zł). Twój się pewnie na tak małej nie zmieści, ale na bagażnikowej powinien.

Wieszaków na Allegro jest milion. Są takie, gdzie rower wieszasz na ścianie, takie gdzie pod sufitem (fajne do starego budownictwa, gdzie masz wysokie pomieszczenia), takie, które trzymają rower w pionie i takie co w poziomie... Do wyboru do koloru, ceny od 20-30zł. Musisz tylko wiedzieć czego konkretnie potrzebujesz. Tzn jak już będziesz wiedziała GDZIE będzie ten kąt na rowery, to możesz kombinować jaki stojak/wieszak Ci się tam zmieści.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline rowerozof

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 331
Odp: Jak przechowywać rower?
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Lut 2018, 14:31:03 »

Wieszaków na Allegro jest milion. Są takie, gdzie rower wieszasz na ścianie, takie gdzie pod sufitem (fajne do starego budownictwa, gdzie masz wysokie pomieszczenia), takie, które trzymają rower w pionie i takie co w poziomie... Do wyboru do koloru, ceny od 20-30zł. Musisz tylko wiedzieć czego konkretnie potrzebujesz. Tzn jak już będziesz wiedziała GDZIE będzie ten kąt na rowery, to możesz kombinować jaki stojak/wieszak Ci się tam zmieści.
Kartky wg tego co oznaczył podczas rejestracji jest płci męskiej.  ;)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak przechowywać rower?
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Lut 2018, 09:45:39 »
Tak, oczywiście przepraszam.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)