Autor Wątek: [MEDIA] Historia WMK  (Przeczytany 12516 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [MEDIA] Historia WMK
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Paź 2011, 08:20:48 »
A jesteś w stanie przed przedmasowym zgrać na płytę/pendriva lub wysłać komuś mailem - np. mi?

Mailem nie, bo za duże. Na płytę mogę Ci zgrać. Pendrive'a jak mi podrzucisz, to też nie widzę problemu.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Rano1

  • Gość
Odp: [MEDIA] Historia WMK
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Paź 2011, 17:41:23 »
Ja zachowałem sobie także kilka fotek z nieistniejących już galerii. Piękne ujęcie jest na Moście Świętokrzyskim z czerwca 2003, ze słynnej łapanki. Widać w tle, jak jeden policjant filmuje. Ciekawe byłoby obejrzeć te filmiki z tej masowej "recydywy" ;)

dwapedalymam

  • Gość
Odp: [MEDIA] Historia WMK
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Paź 2011, 00:59:25 »
Ja zachowałem sobie także kilka fotek z nieistniejących już galerii. Piękne ujęcie jest na Moście Świętokrzyskim z czerwca 2003, ze słynnej łapanki. Widać w tle, jak jeden policjant filmuje. Ciekawe byłoby obejrzeć te filmiki z tej masowej "recydywy" ;)

Tamtym razem nie wybrałem się, :) a sam bym chętnie pooglądał dawne klimaty (z tych fotek co nie mam).
Też jakieś mam po gromadzone na płytkach na pamiątkę - to były czasy ;)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [MEDIA] Historia WMK
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Paź 2011, 08:04:32 »
Ja zachowałem sobie także kilka fotek z nieistniejących już galerii. Piękne ujęcie jest na Moście Świętokrzyskim z czerwca 2003, ze słynnej łapanki.

Bo gdy nas łapano na moście, jednocześnie trwał cudny zachód Słońca. Jeden z ładniejszych, jakie w życiu widziałem ;)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Rano1

  • Gość
Odp: [MEDIA] Historia WMK
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Paź 2011, 08:38:14 »
Acha. To może policja filmowała ten zachód, nie nas  ;)
To był ważny moment, tak a propos, gdyż obie strony zrozumiały pewne rzeczy, że dalej tak się nie da, no i rozpoczął się potem czas współpracy  :)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [MEDIA] Historia WMK
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Paź 2011, 09:16:28 »
To może policja filmowała ten zachód, nie nas  ;)

Zapewne. Bo ja też zajmowałem się fotografowaniem go, a nie zadymy ;)


To był ważny moment, tak a propos, gdyż obie strony zrozumiały pewne rzeczy, że dalej tak się nie da, no i rozpoczął się potem czas współpracy  :)

Obie strony to współpracowały już wcześniej, więc nie ma co tu dorabiać historii ;) Most zmienił jedynie podstawy formalne tej współpracy.

Nie pamiętasz słynnego "Pan Myszkowski proszony do radiowozu" ze szczekaczek na wcześniejszych Masach? To była właśnie ta współpraca - mówiliśmy gdzie chcemy jechać w danej chwili, a Oni naszą kolumnę tam prowadzili :D
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)