Autor Wątek: DK 79 - zarządca?  (Przeczytany 3993 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Teich

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Mężczyzna
DK 79 - zarządca?
« dnia: 08 Lip 2011, 09:27:42 »
Witam.
Chciałbym wystosować pismo w sprawie naniesienia oznaczenia poziomego znakiem A24 na pasie dla skręcających w prawo do CH Auchan w Piasecznie w ciągu drogi 79. Jest to droga krajowa , ale jak przypuszczam ma swoją administrację mazowiecką. Czy ktoś w łatwy sposób może mi podac właściwy urząd , do którego powinieniem zwrócić się w tym zakresie.
Inicjatywa moja wynika z tego ,że pomimo  wprowadzenia w ostatnim czasie nowych zapisów w PoRD  ich świadomośc wśród kierowców jest żadna i skręcając do Auchana mają w głębokim powarzaniu cyklistów jadących wzdłuż Puławskiej wyznaczoną tam ścieżką rowerową.

Offline gromanik

  • Moderatorzy działów
  • *****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Odp: DK 79 - zarządca?
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Lip 2011, 10:33:47 »
Witam.
Chciałbym wystosować pismo w sprawie naniesienia oznaczenia poziomego znakiem A24 na pasie dla skręcających w prawo do CH Auchan w Piasecznie w ciągu drogi 79. Jest to droga krajowa , ale jak przypuszczam ma swoją administrację mazowiecką. Czy ktoś w łatwy sposób może mi podac właściwy urząd , do którego powinieniem zwrócić się w tym zakresie.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
oddział w Warszawie
ul. Mińska 25
03-808 Warszawa

http://www.warszawa.gddkia.gov.pl/html/index.php?id=120
http://www.warszawa.gddkia.gov.pl/html/index.php?id=71

Gdyby nie byli organem właściwym w sprawie (mało prawdopodobne, ale możliwe, to mają obowiązek w ciągu 7 dni przekazać wniosek do właściwego organu oraz poinformować o tym wnioskodawcę zgodnie z KPA).

Warto załączyć zdjęcie opisywanego miejsca do pisma.
« Ostatnia zmiana: 08 Lip 2011, 10:40:48 wysłana przez gromanik »

Offline Teich

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: DK 79 - zarządca?
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Lip 2011, 12:45:41 »
Dziekuję, o postępach starań pozwolę informować sobie w tym wątku.