Autor Wątek: spis uwag  (Przeczytany 125068 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Publius

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #225 dnia: 04 Kwi 2012, 18:32:47 »
A co z Tapatalkiem? :>

storm

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #226 dnia: 04 Kwi 2012, 19:00:28 »
Chciałbym prosić o możliwość zamieszczania więcej jak 1 obrazka w podpisie. Chodzi mi o to, aby osoby korzystające z Bikestatsa lub innych serwisów miały możliwosć pochwalenia się swoim dorobkiem - nie tylko z pojedyńczego roku, ale i innych lat wcześniejszych :)

Bardzo proszę również o poparcie ww inicjatywy przez innych Uczestników tego Forum. ;)

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #227 dnia: 04 Kwi 2012, 20:16:42 »
Storm - biorąc pod uwagę, jak bardzo takie obrazki zapychają forum i przez ile z nich trzeba się przedzierać do treści [scroll, scrollll] - ja osobiście głosowałabym za brakiem obrazków w podpisach w ogóle, same linki. :)

Pojawiły się opcje "do góry" i "do dołu", cieszy mnie to niezmiernie :)
« Ostatnia zmiana: 04 Kwi 2012, 20:33:33 wysłana przez Savil »

storm

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #228 dnia: 04 Kwi 2012, 21:11:32 »
No wiesz Savil... ja mam dokładnie te same uczucia co ty patrząc na te dziwaczne avatary, kompletnie od rzeczy, a mimo to je znoszę i nie protestuję przeciwko nim..... ;P

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #229 dnia: 04 Kwi 2012, 22:13:38 »
No wiesz Savil... ja mam dokładnie te same uczucia co ty patrząc na te dziwaczne avatary, kompletnie od rzeczy, a mimo to je znoszę i nie protestuję przeciwko nim..... ;P
Cieszy nas to. Mamy jakoś się odwdziędczyć za to, że nie protestujesz przeciwko avatarom?
Nie potrzeba więcej bikestatsów i innych takich na forum jak dla mnie.

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #230 dnia: 04 Kwi 2012, 22:58:37 »
Te obrazki chyba nie są aż tak duże? W dodatku wydaje mi się (<- napisałem to celowo), że przeglądarka je keszuje, już nie mówiąc o ewentualnych squidach u dostawców internetu. Ja popieram wniosek, proszę Stanleya o rozpatrzenie.
AdrianSocho

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #231 dnia: 05 Kwi 2012, 08:56:58 »
@Adrianie, nie są one duże (4KB). Zwiększyłem liczbę jpg do 2 w sygnaturze.
Swoją drogą, to na palcach jednej ręki można policzyć ile osób używa bikestats w stopkach.

@Savil - możesz wyłączyć podpisy. :)
Profil -> ustawienia konta -> opcje wyglądu -> zaznacz opcje "Nie pokazuj podpisów innych użytkowników." i zachowaj zmiany.

@Storm - możesz wyłączyć avatary. :)
Profil -> ustawienia konta -> opcje wyglądu -> zaznacz opcje "Nie pokazuj awatarów innych użytkowników." i zachowaj zmiany.

A co z Tapatalkiem? :>

Sprawdzę do końca tygodnia. :) Widziałem już taki dodatek do forum ale nie wiem czy jest kompatybilny z tą wersją.
« Ostatnia zmiana: 05 Kwi 2012, 09:01:09 wysłana przez Stanley »

storm

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #232 dnia: 05 Kwi 2012, 09:24:14 »
@Stanley -ja tow iem, ale nie wyłaczam, bo dzieki temu widze na I rzut oka co kto napisał...
Przy okazji, o ile Tapatalk pozwoli w wygodny sposób przeglądać Forum na komórce - tak jak to wygląda na przykład na m.gazeta.pl - to jestem absolutnie za i popieram wniosek Publiusa.


@Savil - istnieje możliwość zablokowania poszczególnych obrazków pochodzących z okreslonych portali czy stronz a pomoca AdBlocka :)


@Mhrok - ziew :P


Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #233 dnia: 05 Kwi 2012, 09:28:49 »
ja mam dokładnie te same uczucia co ty patrząc na te dziwaczne avatary, kompletnie od rzeczy, a mimo to je znoszę i nie protestuję przeciwko nim..... ;P

@Stanley -ja tow iem, ale nie wyłaczam, bo dzieki temu widze na I rzut oka co kto napisał...

Ciężko za Tobą trafić, skoro wiesz, że coś można zrobić i wyłączyć a tego nie robisz, to po co się żalisz, że musisz to znosić?

@Savil - istnieje możliwość zablokowania poszczególnych obrazków pochodzących z okreslonych portali czy stronz a pomoca AdBlocka :)
A po co używać dodatkowej aplikacji skoro jest taka funkcjonalność na forum? A Savil ewidentnie chodziło o to forum. :)
« Ostatnia zmiana: 05 Kwi 2012, 09:31:09 wysłana przez Stanley »

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #234 dnia: 05 Kwi 2012, 21:39:51 »
A co z Tapatalkiem? :>
Już jest zainstalowany. Działa na Androida, Blackburry i Appla.

Offline Wojtek

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 230
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #235 dnia: 05 Kwi 2012, 22:12:17 »
Ja się na tym zbytnio nie znam, ale u mnie na Androidzie nie działa :/
Wojtek, po prostu Wojtek... kiedyś sailing_cyclist :P

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #236 dnia: 05 Kwi 2012, 23:20:52 »
@ Sailing - na moim androidzie wyskakuje powiadomienie o module Tapatalk. Sam tego nie używam.
Musisz mieć pobraną aplikację Tapatalk, żeby skorzystać z tej funkcjonalności. :)

Offline Wojtek

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 230
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #237 dnia: 06 Kwi 2012, 09:04:56 »
aż taki głupi to nie jestem -.- tylko w kliencie tapatalk mi wyskakuje info, że nie odnaleziono forum i żeby się skontaktować z adminem :P
Wojtek, po prostu Wojtek... kiedyś sailing_cyclist :P

Offline Publius

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #238 dnia: 06 Kwi 2012, 09:42:05 »
Fakt, powiadomienie wyskakuje, natomiast u mnie w aplikacji w katalogu for też nie ma (jest Katowicka Masa :P)

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #239 dnia: 06 Kwi 2012, 09:46:27 »
Niestety ten moduł w forum nie jest w ogóle konfigurowalny, więc nie pomogę, a został zainstalowany pomyślnie.
Pomyślę jeszcze co może mieć wpływ na to i dam Wam znać.
Nie wiem na jakiej zasadzie działa Tapatalk i nie wiem na jakiej zasadzie aktualizują listę for u siebie w systemie.
Zapewne może trzeba to jeszcze dodać do listy tapatalka.


@sailing - nie chodziło mi o Twoją głupotę (nawet mi to przez myśl nie przeszło).