Autor Wątek: spis uwag  (Przeczytany 126970 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #210 dnia: 05 Lut 2012, 12:13:29 »
Niestety ale mylisz sie. Nigdzie nie napisalem ze rezygnuje calkowicie.

Ja przeczytałem coś takiego:

W sumie ja tez nie jezdze juz na przedmasowki, bo skutecznie mnie zniechecili. Na Masie czase bede. Ale zabezpieczac? Bycie "murzynem do roboty" mi sie nie usmiecha.

Dla mnie to dość jednoznaczna deklaracja, że nie będziesz bywał, nie będziesz pomagał, nie chcesz być "murzynem" do roboty i że zostałeś skutecznie i trwale zniechęcony.

Czy to napisała jakieś Twoje alter-ego, że się teraz nie przyznajesz? A może faktycznie jakiś super-haker się włamał? ;)


Na przyklad interesuja mnie wyniki masy WOŚP, masa na autyzm czy Powstańcza- w ktorych zamierzam uczestniczyć

Nikt Ci uczestniczyć nie broni. Wyniki Masy an WOŚP Maćkofff już podał publicznie, np na facebooku.


Nigdzie nie napisalem ani nie wyslalem prosby o usuniecie z grupy zabezpieczenia.

Nikt nigdy o to nie prosi. Jak ktoś decyduje się nie pomagać, to jest to robione automatycznie. Nie zawsze szybko i sprawnie, bo i zwykle nikt nie ogłasza swojej rezygnacji i trzeba to zgadywać. U Ciebie sprawa była jasna i prosta - napisałeś, że nie chcesz, to nie chcesz.


Poza tym w grupie zabezpieczenie sa osoby ktorych na masie nie widzialem juz dawno a dalej sa jako osoby z zabezpieczenia- ich nikt nie kasuje?

Owszem, są usuwani. Robiłem takie akcje kilkukrotnie. Problem w tym, że większość nie ogłasza odejścia z takim przytupem jak Ty i czasem trzeba zgadywać, czy ktoś kogo nie ma od kilku miesięcy zrezygnował, zachorował, albo ma jeszcze inne powody nieobecności.

Dlatego też w pewnym sensie jestem wdzięczny za deklarację Twoją i Woydzia. Nie trzeba było zgadywać przez pół roku. Sprawa od początku była jasna, przynajmniej dla mnie ;)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #211 dnia: 05 Lut 2012, 12:15:38 »
Już napisałem w odpowiednim temacie posta. Tam masz moje stanowisko, chyba, że chcesz żebym je przytoczył na forum publicznym?

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #212 dnia: 05 Lut 2012, 18:03:46 »
Już napisałem w odpowiednim temacie posta. Tam masz moje stanowisko, chyba, że chcesz żebym je przytoczył na forum publicznym?

Możemy pogadać tam, zwłaszcza że właśnie czytam tamte wypowiedzi, to i od razu będę mógł się odnieść do nich.

Choć i nie mam nic do ukrycia tutaj. Tak się składa, że ani Ci tego statusu zabezpieczenia i dostępu nie zabrałem, ani też nie założyłem ponownie.

Ale też nie ukrywam, że po takiej niemal wojennej deklaracji, wyzwaniu kolegów z zabezpieczenia od "murzynów" to pewien niesmak mam.
« Ostatnia zmiana: 05 Lut 2012, 18:10:12 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #213 dnia: 09 Lut 2012, 13:29:00 »
Kiedy wklejam na forum tekst z worda, myślniki i cudzysłowy zamieniają mi się w znaki zapytania. Ktoś jeszcze tak ma, czy jak zwykle ja coś popsułam? :)

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #214 dnia: 09 Lut 2012, 13:36:51 »
Wszyscy tak mają. :)
Nie przypisuj sobie zasług.


To jest związane z kodowaniem znaków w bazach danych na serwerze masowym.
To samo jest na stronie masowej przy pisaniu artykułów i w mailingu.


Nie miałem jeszcze tyle czasu, żeby się tym zająć.

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #215 dnia: 09 Lut 2012, 13:58:50 »
W sumie ja tez nie jezdze juz na przedmasowki, bo skutecznie mnie zniechecili. Na Masie czase bede. Ale zabezpieczac? Bycie "murzynem do roboty" mi sie nie usmiecha.


Zaraz, dobrze rozumiem? To Drex sobie powyższe napisał tak dla żartu, a teraz ma pretensje, że zrozumiano go poważnie? ;-)
AdrianSocho

Drex

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #216 dnia: 09 Lut 2012, 14:21:36 »
Nie wiem czemu wam sie znaki zmieniaja. Baza danych zostala przeze mnie ustawiona na "unicode" i nie powinno byc tego problemu.

@Adrian: jak zwykle spisz. rozmowa na ten temat byla gdzie indziej. Poza tym gdzie indziej i kiedy indziej pisalem to samo, (z tym, ze tamten post zostal skasowany przez ktoregos niby- moderatora) a w ktorym dodalem jeszcze, ze zabezpieczac nie bede, ale bede jezdzil tak jak Trawers- zostawiam sobie robienie zdjec na Masach. Nie wiem czy zauwazyles, ale nawet na styczniowej Masie bylem zrobic kilka zdjec, mimo, ze nie jechalem na rowerze z powodu choroby. Poza tym napisalem, ze dalej bede pomagal zabezpieczac w Masach okolicznosciowych typu MnA czy WOŚP, wiec czytaj dokladnie a nie wyrwane z kontekstu po 2 tygodniach od napisania wrzucasz i to nie w temacie w ktorym byla dyskusja.

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #217 dnia: 09 Lut 2012, 14:58:05 »
Cytat: Maćkofff

Wniosek taki ze beznadziejny CMS...
Pozwolę się z Tobą nie zgodzić Maćkofffie.
Wniosek możemy wysnuć taki, że przy pracach on-line zawsze trzeba robić backup danych. :)
W znacznej ilości przypadków przyczyną utraty danych jest nieznajomość obsługi danego softu, niezależnie czy jest to obsługa CMS czy obsługa Worda. :)



Zgadzam się. Mogę tylko dodać od siebie że ktoś miał za dużo uprawnień w stosunku do wiedzy  :D

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #218 dnia: 09 Lut 2012, 15:25:47 »
a nie wyrwane z kontekstu po 2 tygodniach od napisania wrzucasz i to nie w temacie w ktorym byla dyskusja.

Sorry, ale nie wiedziałem, czy będziesz miał tam dostęp:)
AdrianSocho

Drex

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #219 dnia: 09 Lut 2012, 17:43:48 »
No, mi sie moj nick wyswietla jednak na zielono. xD

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #220 dnia: 09 Lut 2012, 18:08:10 »
@Matejko - Skeler już za to dostał OPR (dawno temu). :)  Nie wracajmy już do tego tematu.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #221 dnia: 13 Lut 2012, 01:33:18 »
Jako etatowa ortofaszystka proszę, żeby komunikat "Usunąć tą wiadomość?" pojawiający się przy próbie usunięcia wiadomości zamienić na "Usunąć wiadomość?". Gryzie mnie w oczy :)

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #222 dnia: 12 Mar 2012, 10:25:11 »
Czy można prosić o naprawę cytowania selektywnego, jak to ktoś mądrze określił. Bardzo ułatwia to odpowiadanie na eseje Raffiego :P
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #223 dnia: 25 Mar 2012, 17:54:58 »
Przestawcie zegarek  ;)
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #224 dnia: 04 Kwi 2012, 17:32:12 »
Czy można prosić o naprawę cytowania selektywnego, jak to ktoś mądrze określił. Bardzo ułatwia to odpowiadanie na eseje Raffiego :P
Niestety w tej wersji obsługa selektywnego cytowania nie jest możliwa, a dodatek dQuoteSelection_2.5 nie jest z tą wersją forum kompatybilny.
Przykro mi.