Autor Wątek: spis uwag  (Przeczytany 126197 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #180 dnia: 02 Lis 2011, 11:18:55 »
U mnie cytowanie selektywne nigdy nie działało, więc chętnie przetestuję teraz, jak będzie teoretycznie działać. :)

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #181 dnia: 02 Lis 2011, 11:23:16 »
Cytat: Drex
Ciężko znaleźć?

Ciężko zrozumieć, że:

Cytat: SeBeQ
więcej postów niż obecnie
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #182 dnia: 02 Lis 2011, 11:26:34 »
Cytat: Stanley
Już zapisałem sobie na liście spraw do zrobienia. Proszę o cierpliwość

To jeszcze jakby się dało, aby na stronie można było zmieścić więcej postów niż obecnie.
@SeBeQ - to możesz ustawić indywidualnie w swoim profilu.
Modyfikuj profil -> Opcje wyglądu:

3 od końca: "Ilość wiadomości pokazanych na stronie:" - maksymalnie możesz ustawić 50

Uważam, że tyle wystarczy (choć mogę się mylić).

@SeBeQ, jeśli dla Ciebie jest to za mało, to mogę pogrzebać w plikach i dodać jeszcze ilość 100, tylko czy jest to naprawdę potrzebne?
« Ostatnia zmiana: 02 Lis 2011, 11:28:18 wysłana przez Stanley »

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #183 dnia: 02 Lis 2011, 11:31:57 »
Cytat: Stanley
Uważam, że tyle wystarczy (choć mogę się mylić).
mogę pogrzebać w plikach i dodać jeszcze ilość 100, tylko czy jest to naprawdę potrzebne

Jeżeli nie obciąży to za bardzo procesorów, serwerów i łączy, a Tobie nie sprawi za dużo kłopotu - to jakbyś mógł to bym bardzo prosił (może być nawet więcej niż 100) :)
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #184 dnia: 02 Lis 2011, 11:36:46 »
Jeżeli nie obciąży to za bardzo procesorów, serwerów i łączy, a Tobie nie sprawi za dużo kłopotu - to jakbyś mógł to bym bardzo prosił (może być nawet więcej niż 100) :)

Nie powinno sprawić. ;) Zawsze to jakieś nowe wyzwanie. :) Dopisałem do listy.

Drex

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #185 dnia: 02 Lis 2011, 13:11:37 »
Stanley, niech sami zaczną myśleć.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #186 dnia: 02 Lis 2011, 21:24:04 »
Cytat: SeBeQ
Jeżeli nie obciąży to za bardzo procesorów, serwerów i łączy, a Tobie nie sprawi za dużo kłopotu - to jakbyś mógł to bym bardzo prosił (może być nawet więcej niż 100)

Miło jest mi poinformować, że dokonałem zmiany w wyborze zarówno:
- ilości wątków pokazywanych na stronie
- ilości wiadomości pokazywanych na stronie

Być może konieczne będzie przelogowanie, aby te ustawienia były widoczne w Waszych profilach.

Od tej chwili do wyboru są następujące ilości:
5; 10; 25; 50; 75; 100; 150
Sądzę, że to powinno zadowolić nawet najbardziej wymagającego użytkownika. 

Administrator Comment Jednocześnie przypominam, że im większą liczbę postów wyświetlanych na stronie wybieracie, tym dłużej będzie się ładowała dana strona i wolniej będzie przechodzić do kolejnego linku. Jest to związane ze zwiększeniem ilości ładowanych informacji przy każdorazowym przejściu ze strony na inną stronę.

Tak więc bardzo proszę ustawiajcie to z rozwagą. :)
« Ostatnia zmiana: 02 Lis 2011, 22:37:24 wysłana przez Stanley »

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #187 dnia: 02 Lis 2011, 22:29:02 »
Cytat: Stanley
ustawiajcie to z rozwagą
Nic się nie zawiesza, nie zwalnia, pięknie śmiga - wielkie dzięki - dobra robota :D
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

storm

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #188 dnia: 03 Lis 2011, 09:13:31 »
Podczas wysyłania PW o różnej ilości znaków, dostaję informację, że przekroczyłem ilość dozwolonych znaków - liczba ta wynosi 50 znaków, a ja wpisałem 54..... I to tak kilka razy z rzędu. Czyżby jakieś ograniczenia dotyczące długości PW? Przedtem tego nie było.


Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #189 dnia: 03 Lis 2011, 10:02:33 »
Podczas wysyłania PW o różnej ilości znaków, dostaję informację, że przekroczyłem ilość dozwolonych znaków - liczba ta wynosi 50 znaków, a ja wpisałem 54..... I to tak kilka razy z rzędu. Czyżby jakieś ograniczenia dotyczące długości PW? Przedtem tego nie było.

@Storm - nie ma ograniczeń w PW. Wysłałeś do mnie PW z 54 słowami i doszło (odpowiedziałem Ci).
W logach także nie znajduję informacji żebyś próbował kilkukrotnie wysłać PW i miał z tym problemy.

Nie zrozum mnie źle ale ostatnio masz problemy z forum (tylko Ty), więc sprawdź sprzęt i oprogramowanie z którego korzystasz. Nie wiem czy i jak często restartujesz swój sprzęt oraz jak często dokonujesz aktualizacji, więc nie jestem Ci w stanie pomóc. :(

Jeśli dostanę więcej sygnałów z problemem dotyczącym PW i pojawią się one w logach błędów, to z pewnością przyjrzę się temu uważniej i jeśli problem będzie występował, to postaram się go możliwie szybko usunąć.

I na przyszłość bardzo proszę precyzuj swoje wypowiedzi, bo musisz przyznać, że określenie "przedtem" nie jest precyzyjne.
« Ostatnia zmiana: 03 Lis 2011, 10:06:00 wysłana przez Stanley »

storm

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #190 dnia: 03 Lis 2011, 11:07:13 »
Tu nie chodzi o limity w PW............ Stanley, napisałem po polsku - 54 znaki i 50 znaków. Nie słów. Znaków.
I nie zrozum mnie źle, ale to, że ja poświęcam swój CZAS i go marnuję, aby ci podesłać 1 zrzut ekranu, nie znaczy, że będę tolerował wysyłanie takich bzdur przez ciebie jak te powyżej.
Mimo to masz na tacy:

Chodzi oczywiscie o ten tekst na różowym tle, który pojawia się na około sekundę i znika.
Sprzętu nie restartuję (o ile nie bawię się z NLSami i montowaniem SDHC), a uptime tego sprzęta przy którym siedzę to raptem 9 dni i 23 godziny :)
Słowo "przedtem" - przed wprowadzaniem zmian przez ciebie, nowy adminie.


Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #191 dnia: 03 Lis 2011, 11:17:28 »
Stanley, napisałem po polsku - 54 znaki i 50 znaków. Nie słów. Znaków.

Stan, Stormowi chyba chodzi nie o długość wiadomości, a długość TEMATU wiadomości. Tylko się nie umiał wysłowić.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #192 dnia: 03 Lis 2011, 11:19:59 »
Tak. Storm chcialby napisac referat w temacie wiadomosci.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #193 dnia: 03 Lis 2011, 11:25:16 »

@Raffi - właśnie widzę. :)
@Storm - w panelu administracyjnym nie ma możliwości edycji ilości znaków w polu tytułem.
Sądzę, że po prostu do tej pory nie wpisywałeś tak długiego tematu w tym polu.
Jak znajdę czas, to mogę pogrzebać plikach konfiguracyjnych. Powiedz tylko ile chcesz tych znaków móc tam wpisać. :)

storm

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #194 dnia: 03 Lis 2011, 11:40:05 »
Nie nie nie nie... ten tekst wprowadził się automatycznie w odpowiedzi na TWOJEGO POSTA Stanley, więc de facto to ty spowodowałeś pojawienie się takiego błedu i to wyjątkowo u mnie, bo do mnie kierowałeś swojego PW. ot co.
Ale dobrze, że @Raffi cię naprowadził, bo za moment byś mi zarzucił, że ja mam inny komputer niż Jedyne Dobre Apple, UFO zaatakowało moją klawiaturę lub inne cuda niewidy ;D


Dzięki Raffi :)