Autor Wątek: Lista wolontariuszy na stronie WWW  (Przeczytany 6352 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raku_15

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Mężczyzna
Lista wolontariuszy na stronie WWW
« dnia: 03 Mar 2010, 21:46:43 »
Wpadłem na taki pomysł żeby zrobić jeden dział- wątek( po zrobieniu, go zamknąć żeby nikt nie mógł w nim pisać) a mianowicie chodzi mi o to żeby zrobić w jednym wątku listę osób z  Organizatorów, Zabezpieczenia, RR  i wstawienia jakiegoś małego zdjęcia a obok napisanie np. Rafał Muszczynko "raffi" - Organizator, Zabezpieczenie. Narazię myślałem nad tym :) A przykład raffiego jakoś sam mi wpadł w głowę :)

Maćkofff: zmieniony temat
« Ostatnia zmiana: 04 Mar 2010, 16:37:14 wysłana przez Maćkofff »

mplonski

  • Gość
Odp: Nie umiałem sprecyzowac tematu
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Mar 2010, 22:00:20 »
kiedyś o tym myślałem, jednak pomysł wymaga trochę pracy. trzeba by każdą osobę z zabezpieczenia (a nie tylko zarejestrowane na forum) złapać na zdjęciu i ładnie opisać.

poza tym, osoby w zabezpieczeniu się zmieniają. raz ktoś działa, za jakiś czas może już przestać jeździć, etc, etc.

Offline sofik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • :)
    • WSR Polskater
Odp: Nie umiałem sprecyzowac tematu
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Mar 2010, 22:12:52 »
bedzie ( kiedys :D ) na stronie lista wolontariuszy masy :)

Offline raku_15

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nie umiałem sprecyzowac tematu
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Mar 2010, 22:21:48 »
bedzie ( kiedys :D ) na stronie lista wolontariuszy masy :)
To fajnie jak będzie taka lista :) Tylko kiedy ona będzie...

Drex

  • Gość
Odp: Nie umiałem sprecyzowac tematu
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Mar 2010, 00:40:25 »
Po pierwsze- ludzie się zmieniają w zabezpieczeniu, a po drugie- osoby musiałyby wyrazić zgodę na publikację ich wizerunku. Bez tego nie ma co startować. Jak dla mnie można zrobić takie coś, ale tylko dla tych którzy od dłuższego czasu są aktywni i wyrażą zgodę na publikację swoich danych.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nie umiałem sprecyzowac tematu
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Mar 2010, 08:31:19 »
Wpadłem na taki pomysł żeby zrobić jeden dział- wątek( po zrobieniu, go zamknąć żeby nikt nie mógł w nim pisać) a mianowicie chodzi mi o to żeby zrobić w jednym wątku listę osób z  Organizatorów, Zabezpieczenia, RR  i wstawienia jakiegoś małego zdjęcia a obok napisanie np. Rafał Muszczynko "raffi" - Organizator, Zabezpieczenie. Narazię myślałem nad tym :) A przykład raffiego jakoś sam mi wpadł w głowę :)

Czajnik miał coś takiego zrobić, ze trzy razy o tym mówił na spotkaniach i reklamował jaka to ważna sprawa, jak to trzeba przerobić stronę, że powinien być zmieniony dział kontakt i dodany dział wolontariusze. My się na to zgodziliśmy ze 3 razy ze Skelerem i zawsze mówiliśmy, że czekamy tylko na dostarczenie materiałów do wrzucenia. Problem w tym, że Czajnik materiały te dostarcza już dobrze ponad rok. Ja straciłem już nadzieję, że Czajnik kiedykolwiek je dostarczy. Ale za to mam pewność, że najdalej we wrześniu Czajnik będzie nas przekonywał, że to ważna zmiana, że to trzeba zrobić itp ;-)

Więc jak ktoś miałby chęć to zrobić naprawdę, to ma zielone światło. Trzeba wziąć materiały od Oli (ma listę wolontariuszy). Trzeba tą listę zweryfikować (pewnie da się telefonicznie, z telefonu w biurze ZM by osoba robiąca to nie ponosiła kosztów), by wiedzieć kto na publikację jakich danych się zgadza. No i trzeba zrobić/zebrać zdjęcia ludzi. A później zrobić z tego materiał na stronę. A Skeler ten materiał wrzuci :-)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Rano1

  • Gość
Odp: Nie umiałem sprecyzowac tematu
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Mar 2010, 14:14:00 »
Z tego, co mi wiadomo, Czajnik ma ostatnio utrudniony dostęp do neta. Nie szkodziłoby, gdybyście do niego po prostu dryndnęli na komórkę.
Foty Raffiego itp. - jest tego tylko, że w tomach albumy można byłoby wydawać  ;D
Nawet nie chcę wskazywać palcem na osoby, które już tyle dokumentacji zdjęciowej zrobiły, że ho ho.
Admini do dzieła.
Chętnych fotografów, gdyby co, też się znajdzie, szczególnie na WMK.

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: Nie umiałem sprecyzowac tematu
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Mar 2010, 16:35:22 »
Ja się tym zajme także jeśli chodzi o publiczna listę wolontariuszy to do mnie proszę się zglaszac ;)
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nie umiałem sprecyzowac tematu
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Mar 2010, 19:20:45 »
Z tego, co mi wiadomo, Czajnik ma ostatnio utrudniony dostęp do neta. Nie szkodziłoby, gdybyście do niego po prostu dryndnęli na komórkę.

Tu nie ma po co dzwonić. Czajnik się zgadza, bo sam chciał to zrobić, nic nowego nie powie.

Tu po prostu potrzebny jest ktoś, kto siądzie i to zrobi.

Foty Raffiego itp. - jest tego tylko, że w tomach albumy można byłoby wydawać  ;D
Nawet nie chcę wskazywać palcem na osoby, które już tyle dokumentacji zdjęciowej zrobiły, że ho ho.

Nie strzelałem zdjęć twarzy wolontariuszy. Ba, zdjęć z Mas mam bardzo, bardzo niewiele i NA PEWNO nie będą przydatne w tworzonej stronie. Szkoda tracić czas na sprawdzanie.

Choć oczywiście jak ktoś ma chęć sobie prywatnie obejrzeć 15 tysięcy moich zdjęć w galerii Bartka, to zapraszam :-)

Chętnych fotografów, gdyby co, też się znajdzie, szczególnie na WMK.

I tak trzeba to zrobić. Prześcieradło jako tło, ze trzy lampy i aparat na statywie. I po prostu każdemu zrobić fotkę, kto będzie chciał pokazać twarz na stronie.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Lista wolontariuszy na stronie WWW
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Mar 2010, 20:37:05 »
Prześcieradło jako tło, ze trzy lampy i aparat na statywie.
Mam nadzieję, że to żart był... :P Jeśli są chętni, to ja (Trawers pewnie też nie odmówi) mogę zdjęcia porobić- najlepiej na przedmasówce lub na Masie. Na pewno bez prześcieradła. :P

Maćkofff: Ja o przescieradłach i statywie nie pisałem...
« Ostatnia zmiana: 06 Mar 2010, 00:17:09 wysłana przez Maćkofff »

Rano1

  • Gość
Odp: Lista wolontariuszy na stronie WWW
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Mar 2010, 22:32:55 »
Zamiast prześcieradła proponuję wykonać jakąś tekturkę z malowidłem i w środku otwór na twarz śmiałka  :D   No i tak fotografować !

Offline trawers

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdjęcia z mas od 2004 roku...
    • Nieoficjalna strona sympatyków WMK
Odp: Lista wolontariuszy na stronie WWW
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Mar 2010, 00:58:02 »
Tęsknicie za biurokracją?...
Tak się zastanawiam, po co komu ta lista i to jeszcze ze zdjęciami? Jak kiedyś wrócimy do "spontanicznych" mas, to policja dostanie od nas w prezencie na tacy pełną listę najaktywniejszych masowiczów.
Co innego niejawna, wewnętrzna lista z danymi, kontaktami i ew. zdjęciami - taka jest potrzebna organizatorom. Ale ja bym nie publikował tego w necie ani na forum.
I tak jest wystarczająco dużo zdjęć...
A jak ktoś już koniecznie chce zdjęcie, to może sobie znaleźć w fotorelacjach z mas i wykadrować z nich awatar.
Bogdan (Trawers)

http://travers.pl/masa

Rano1

  • Gość
Odp: Lista wolontariuszy na stronie WWW
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Mar 2010, 09:01:33 »
Szkoda, że nie mamy jakiegoś rysownika. To byłoby dobre  :)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Lista wolontariuszy na stronie WWW
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Mar 2010, 15:21:29 »
Tęsknicie za biurokracją?...
Tak się zastanawiam, po co komu ta lista i to jeszcze ze zdjęciami?

Nie, dlatego ja się do tego nie dotykam, bo to nie jest dla mnie rzecz ważna. Przejazd od tego lepszy nie będzie.

Ale Czajnik chciał, bo podobno możliwość pokazania twarzy na stronie ma być motywująca dla wszystkich. Ponieważ to i tak nie będzie obowiązkowe, uznałem, że problemu nie ma. Każdy po prostu zdecyduje, czy chce być na stronie, czy pozostać incognito.

Moją twarz pewnie pozwolę opublikować tam jako wolontariusza - mnie Policja i tak zna ;-)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)