Autor Wątek: Nowy lepszy sposób na Kożlą, Kapitulną i w ogóle na Starówkę  (Przeczytany 1722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
  Pomimo wieloletnich starań Warszawskiej Masy Krytycznej, Zielonego Mazowsza oraz wielu innych naszych sympatyków. Do dnia dzisiejszego, dzięki wielkim staraniom zastępu miejskich urzędników, Policji, oraz licznych specjalistów od BRD nie udało się dopuścić ruchu rowerowego na Starym Mieście oraz wywalczyć dopuszczenia ruchu rowerowego pod prąd choćby na Kapitulnej i Koźlej.

  Tak się zdarzyło że ostatnio odwiedziłem ubiegłą stolicę naszego pięknego kraju i tam wygląda to tak:

Propozycja dla Kapitulnej i Koźlej:

   



Całość macie tutaj: https://www.facebook.com/tomek.przygoda/media_set?set=a.499585303465288.1073741826.100002414673151&type=3&uploaded=10 , niestety baterii mi w aparacie nie stykneło, więc jest 10 procent, tego co chciałem zrobić.
Może się komuś pożytecznie przydadzą.

Ja myślę czy by tym nie zarazić stołecznych urzędników i nie napisać czegoś na blogu Masy. Jeśli macie lepsze podobne zdjęcia z Krakowa, to mi prześlijcie ;)

Pozdrawiam
Tomek
« Ostatnia zmiana: 22 Sie 2013, 03:01:49 wysłana przez qwerJA »
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline `L`

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie jeżdżę szybko. Jeżdżę dokładnie.
Odp: Nowy lepszy sposób na Kożlą, Kapitulną i w ogóle na Starówkę
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sie 2013, 03:13:56 »
Zawartość niedostępna.

Mam w zasobach jedną fotkę z zakazem wjazdu+nie dotyczy rowerów i jedną fotkę pokazującą ograniczanie ruchu samochodowego. I jeszcze jedną dokładnie tego sam znaku, który pokazujesz na drugiej fotce :)
"governments will use whatever technology is available to them to combat their primary enemy - which is their own population" - Noam Chomsky

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowy lepszy sposób na Kożlą, Kapitulną i w ogóle na Starówkę
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Sie 2013, 03:35:57 »
Są ustawienia takie jak trzeba od początku, widocznie jeszcze serwer coś zapętla, jutro rano już powinno być dostępne, teraz o wpódo czwartej  to informatycy sobie coś grzebią w wywłokach kabli poszukując wczorajszej kanpki  :) 
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "