Autor Wątek: Warszawskie spółdzielnie rowerowe  (Przeczytany 2540 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kocio

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 159
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Rower to jest świat!" [L. Janerka]
Warszawskie spółdzielnie rowerowe
« dnia: 03 Sty 2014, 13:45:42 »
Wyczytałem właśnie, że na Mokotowie ruszyła pierwsza w Warszawie spółdzielnia rowerowa (druga podobno na Bródnie):

http://polskanarowery.sport.pl/msrowery/1,105126,15204783,Rowerowe_podsumowanie_roku_2013___HITY.html

Ma ktoś jakieś bliższe namiary? Chętnie bym kiedyś przejechał się rowerem towarowym, a czasem byłoby to nawet bardzo praktyczne.

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
Odp: Warszawskie spółdzielnie rowerowe
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Sty 2014, 17:01:11 »
Poszukaj na fb zmiany organizacji ruchu. Lub Krzysztofa Cibora. Mieli zamiar wprowadzić "komercyjne" udostępnianie spółdzielniajego roweru aby uzyskać dodatkowe środki na jego utrzymanie.
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany

Offline kocio

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 159
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Rower to jest świat!" [L. Janerka]
Odp: Warszawskie spółdzielnie rowerowe
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Sty 2014, 00:16:03 »
O, to dla mnie bardzo zachęcające z komercyjnym wypożyczaniem! Tak na próbę to nie ma sensu od razu się zapisywać. Niestety nie mam konta na Facebooku, ale dzięki twojej podpowiedzi udało mi się znaleźć nazwę ("MokoVeloCoop") i dosłownie garstkę publicznie dostępnych materiałów:


Offline rowerzysta

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Warszawskie spółdzielnie rowerowe
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Sty 2014, 08:21:52 »
Cytuj
A w tym roku święty Mikołaj przyjedzie rowerem cargo Właśnie staliśmy się posiadaczami pierwszego publicznego roweru towarowego. Będziemy go testować, ponieważ w przyszłym roku chcemy kupić jeszcze kilka i uruchomić wypożyczalnię. Kto chce się car(g)nąć już dziś - zapraszamy na Żelazną 61, a z pozostałymi do zobaczenia "na mieście"!

Taki wpis na FB ma... Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej.  Z dnia na dzień coraz bardziej go lubię.  ;)