Autor Wątek: [sprzedam] manetki, hamulce, support na kwadrat  (Przeczytany 3281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mplonski

  • Gość
[sprzedam] manetki, hamulce, support na kwadrat
« dnia: 28 Kwi 2010, 19:06:20 »
hej,

w ramach lekkich porządków mam na sprzedaż:

1) 4 hamulce ALHONGA, z czego 1 ma zerwaną lekko sprężynkę, jak ktoś się uprze to naprawi - są do nich wszystkie 4 śrubki (do przykręcenia hamulca do piwotów)
2) 2 klamkomanetki shimano - lewa na 3 biegi, prawa na 7 - zostało po 1 śrubce trzymającej "przykrywki", ale mimo to trzyma je dobrze - do prawej trzeba dodatkowo dokupić 1 śrubkę by trzymała się przykrywka (zgubiła się gdzieś oryginalna), ale to bardzo mały koszt
3) support na kwadrat - jaki - nie wiem, ze starego roweru, gdy nie zwracałem uwagi na takie szczegóły. w każdym razie po wymianie korby był za krótki.



każdy z powyższych sprzętów jest w dobrym stanie, po kilkuletnim używaniu - hamulce na pewno warto przeczyścić, aby lekko chodziły (tj np w benzynie), reszta jest ok

hamulce i klamkomanetki sprzedaję, bo zamieniłem na nowe ;-) support - był za krótki do nowej korby.

cen nie podaję, bo sam nie wiem ile to będzie warte po takim okresie użytkowania i w takim stanie. ale nie będę tego już raczej używać, a więc chętnie odsprzedam po niskiej cenie. propozycje do podania przez potencjalnych kupujących ;-)

jakby co to mogę wziąć coś ze sobą na najbliższą masę.

kontakt - najlepiej mail (w stopce na moim blogu)

edit:
 - lewa klamkomanetka sprzedana
« Ostatnia zmiana: 03 Maj 2010, 23:50:24 wysłana przez m.p »

Offline Bartosz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [sprzedam] manetki, hamulce, support na kwadrat
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Kwi 2010, 09:24:31 »
Ile byś chciał za klamkomanetke lewa (przednia przezutka) ?

mplonski

  • Gość
Odp: [sprzedam] manetki, hamulce, support na kwadrat
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Kwi 2010, 15:36:12 »
jest już zajęta, ale: (może się zwolni, podjedź do mnie na najbliższej masie/przypomnij w ZM'ie)

Cytuj
cen nie podaję, bo sam nie wiem ile to będzie warte po takim okresie użytkowania i w takim stanie. ale nie będę tego już raczej używać, a więc chętnie odsprzedam po niskiej cenie. propozycje do podania przez potencjalnych kupujących ;-)

pytania, propozycje - proszę na priv / maila | zamykam temat
« Ostatnia zmiana: 29 Kwi 2010, 15:38:59 wysłana przez m.p »