Sprawy organizacyjne > Regulaminy i sprawy organizacyjne.

Palenie w czasie Masy - co przeszkadza?

<< < (6/7) > >>

Skibek:

--- Cytat: anna w 13 Sie 2012, 20:44:19 ---uszy i oczy otwarte! :)

--- Koniec cytatu ---
...i jeszcze umysły...

...i serca. ;)

fionotron:

--- Cytat: miroslavka w 10 Sie 2012, 12:40:20 ---Co do palenia, to mam je w poważaniu, dopóki ktoś nie dmucha na mnie.

--- Koniec cytatu ---

@miroslayka
O! ale "jedynie słuszne"    ::)   i tak "Bardzo altruistyczne" podejście.
Czyli że jeżeli ktoś paląc w peletonie dmucha dymem papierosowym np. w moją twarz i moich kolegów rowerzystów to jest już to przez Ciebie (a może również i przez innych do Ciebie podobnych) akceptowalne tak?
Na pewno ja takich zachowań  nie mam w "poważaniu "wiesz?

qwerJA:
Cytat z @Lavinki, która była aktywna w WMK długo przede mną: ''lepiej zasadzić sobie wspólny żywopłot, niż srać sobie nawzajem przez drut kolczasty'' .

Wypalić można przed masą, ja tak robię. Poza masą zawsze palę tak, żeby nie przeszkadzać osobom niepalącym i nie zanieczyszczać petami otoczenia, kosze do śmieci do tego chyba służą.

Czy w Tym Kraju palacze muszą bać się niepalących, niewierzący wierzących, a kierowcy rowerzystów ?!!

GFM:

--- Cytat: qwerJA w 15 Sie 2012, 00:49:31 ---Czy w Tym Kraju palacze muszą bać się niepalących, niewierzący wierzących, a kierowcy rowerzystów ?!!

--- Koniec cytatu ---

Chyba powinni, przynajmniej w 1 i 3 przypadku.
Jedni i drudzy niepotrzebnie zatruwają nasze WSPÓLNE powietrze.

fionotron:

--- Cytat: GFM w 15 Sie 2012, 08:45:28 ---Jedni i drudzy niepotrzebnie zatruwają nasze WSPÓLNE powietrze.

--- Koniec cytatu ---

Zdecydowanie się z tym zgadzam    :)     .
I Bardzo nie podobają mi się "czysto egoistyczne" tezy dotyczące palenia na Masach wygłaszane na tym wątku.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej