Autor Wątek: [DANGER] Gwiaździsta pod trasą AK - wystająca pokrywa studni telekomunikacyjnej  (Przeczytany 5650 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Wczoraj wracając ze szkoły trafiłem na coś takiego - zostało to już za pośrednictwem Biura Drogownictwa i Komunikacji przekazane do Pogotowia Drogowego i Straży Miejskiej w celu zabezpieczenia i ustalenia podmiotu, który za to odpowiada, ale póki co trzeba uważać, bo można tego po prostu nie zauważyć.








« Ostatnia zmiana: 24 Mar 2011, 09:28:10 wysłana przez gromanik »

adbej

  • Gość
Rezczywiscie sprawa tej studzienki wyglada bardzo zle bo po po pierwsze mozna zlapac flaka i to bardzo niezle sobie mozna uszkodzic kola.
Po drugie mozna sobie uszkodzic obrecze.
Powinni to jak najszybciej ja wyrownac aby bylo juz dobrze.Moiim zdaniem.
« Ostatnia zmiana: 25 Mar 2011, 23:29:15 wysłana przez adbej »

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna

Rezczywiscie sprawa tej studzienki wyglada bardzo zle bo po po pierwsze mozna zlapac flaka i to bardzo niezle sobie mozna uszkodzic kola.
Po drugie mozna sobie uszkodzic obrecze.
Powinni to jak najszybciej ja wyrownac aby bylo juz dobrze.Moiim zdaniem.

Więcej niż dwa byki w jednym wyrazie.
Żeby ta wiadomość coś wnosiła do tematu, to można by nawet przymknąć oko.
 
Za nie używanie funkcji sprawdzania ortografii, gdy się wie że się nie potrafi poprawnie pisać, dodatkowe punkty karne być powinny.

Żeby nie było, ja wiem że popełniam błędy i dla tego używam Worda i wszystko przepuszczam przez sprawdzanie ortografii na forum !
 
« Ostatnia zmiana: 25 Mar 2011, 23:52:08 wysłana przez qwerJA »
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Więcej niż dwa byki w jednym wyrazie.

Gratulujemy, udało Ci się wytropić jedną literówkę i brak ogonków w kilkunastu miejscach.

Przy czym brak ogonków mógł wynikać z tego, że koleś pisał z komórki, kompa z małą klawiaturą, na której pisze się niewygodnie, albo z systemu ustawionego na inny niż PL język.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline trawers

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdjęcia z mas od 2004 roku...
    • Nieoficjalna strona sympatyków WMK
Żeby nie było, ja wiem że popełniam błędy i dla tego używam Worda i wszystko przepuszczam przez sprawdzanie ortografii na forum !
Uważaj, bo możesz zginąć od własnej broni. Jak zabierasz glos w takim temacie, to najpierw sam się lepiej przygotuj...
Bogdan (Trawers)

http://travers.pl/masa

Drex

  • Gość
Skończcie ten OT...  >:(

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Skończcie ten OT...  >:( .

Ja skończę ten OT, i to Happy Endem, bo jak dziś tamtędy jechałem, to pokrywa już nie wystawała  :)