Autor Wątek: Ścieżka wzdłuż Wisłostrady zamknięta do końca lipca 2010  (Przeczytany 16331 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szakal

  • Gość
Odp: Ścieżka wzdłuż Wisłostrady zamknięta do końca lipca 2010
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Sie 2010, 18:17:06 »
Zaraz, zaraz to ścieżka jest już otwarta-Ścieżka wzdłuż Wisłostrady zamknięta do końca lipca 2010. Mamy już koniec Sierpnia. Dawno tamtędy przestałem jeździć więc nie wiem czy jest już tam otwarte temu pytam.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ścieżka wzdłuż Wisłostrady zamknięta do końca lipca 2010
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Sie 2010, 08:30:39 »
Zaraz, zaraz to ścieżka jest już otwarta(....) więc nie wiem czy jest już tam otwarte temu pytam.

Akcja była kilka dni temu, więc wyciągnij wnioski na temat otwartości sam.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Odp: Ścieżka wzdłuż Wisłostrady zamknięta do końca lipca 2010
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Wrz 2010, 11:29:17 »
http://www.zdm.waw.pl/informacje/wiadomosci/wiadomosci/back/1/article/nowa-piekna-sciezka-w-lasku-bielanskim.html

Cytat: ZDM
Nowa piękna ścieżka w Lasku Bielańskim









Wzdłuż Wisłostrady, na skarpie Lasku Bielańskiego, pomiędzy estakadami a obszarem budowy Trasy Mostu Północnego powstała nowa ścieżka spacerowo-rowerowa. Jej odbudowa stała się konieczna po wakacyjnych nawałnicach i fali powodziowej. Osunęła się wtedy skarpa wiślana.

Skarpa została umocniona geokratą i obsadzona pięciolistnym winobluszczem. Do budowy nowej ścieżki zostały, w większości użyte materiały z tzw. recyklingu  - krawężniki i kostka kamienna z rozbiórek, podbudowa z asfaltowego destruktu. Dzięki temu wzmocnienie 300 mb skarpy i ułożenie 1200 m2 nowej ścieżki kosztowało tylko 250 tys. zł. Prace wykonał Zakład Remontów i Konserwacji Dróg.
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz 2010, 13:41:58 wysłana przez gromanik »

Offline Midziu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ścieżka wzdłuż Wisłostrady zamknięta do końca lipca 2010
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Wrz 2010, 13:24:50 »
Dałem się nabrać...też zobaczyłem to info na stronie ZDM'u i stwierdziłem, że skoro chwalą się nową ścieżką, to jest przejezdna.
Jakież było moje zdziwienie, gdy dojechałem do końca i wcale nie było mi po drodze wracać się z powrotem...pojeździłem po budowie mostu szukając dojazdu do jakiejkolwiek ulicy, ale ostatecznie musiałem przedrzeć się w ciemnościach przez tereny Hutnika...

Szakal

  • Gość
Odp: Ścieżka wzdłuż Wisłostrady zamknięta do końca lipca 2010
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Wrz 2010, 17:33:02 »
 Osobiście jestem pod wrażeniem. Tania rzeczywiście. Hmm jeśli wyciągnąć by z tego wnioski to potrzeba nam chyba więcej powodzi by ZDM zainteresował się ścieżkami. Czy nie tak...?


Szakal

  • Gość
Odp: Ścieżka wzdłuż Wisłostrady zamknięta do końca lipca 2010
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Wrz 2010, 18:50:05 »
A tutaj relacja TVN Warszawa ;)
(Nowa) ścieżka rowerowa na Bielanach

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ścieżka wzdłuż Wisłostrady zamknięta do końca lipca 2010
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Wrz 2010, 09:20:15 »
Nie nowa, a po remoncie. I to takim, którego ta DDR już bardzo wymagała, nawet bez powodzi.

Choć ostatnio TVP WWA to ogólnie daje ciała po całości w temacie rowerów. Materiał o Masie był równie "dobry" co ten tutaj. O wpadce ze stojakami też zdaje się, że słowa nie powiedzieli, gdy inne media podejmowały ten ważny dla nas temat. A informowałem ich osobiście. Czyżby zaczęło się przedwyborcze "kreowanie rzeczywistości"?
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

tomzoliborz

  • Gość
Odp: Ścieżka wzdłuż Wisłostrady zamknięta do końca lipca 2010
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Wrz 2010, 16:38:18 »
 :P
« Ostatnia zmiana: 06 Paź 2010, 23:34:06 wysłana przez tomzoliborz »