Autor Wątek: Dzień Ziemi  (Przeczytany 1356 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Dzień Ziemi
« dnia: 24 Kwi 2016, 21:00:18 »
Specjalne podziękowania dla naszej dobrej duszy"Elektra" ,która mimo że nie jest oficjalnie wolontariuszem Warszawskiej Masy Krytycznej  pomogła w sporym stopniu godnie reprezentować nasze działania podczas Święta Ziemi . Dziękuję za poświęcony czas i skuteczne informowanie ludzi .
DZIĘKUJĘ

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzień Ziemi
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Kwi 2016, 20:40:28 »
Jeszcze parę zdjęć z Dnia Ziemi 2016 r.
https://goo.gl/photos/qHYaL1J1KkchY9vR9


Offline Pafka

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
  • z Masą od bardzo dawna...
Odp: Dzień Ziemi
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Kwi 2016, 22:36:58 »
Panie Jurku ;D dziękujemy za foty mało bo mało ale są ;D DZIĘKUJĘ ;D
W zabezpieczeniu od 2006 roku.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzień Ziemi
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Kwi 2016, 17:26:07 »
Znowu ja ,ale tym razem z nie swoimi słowami więc śmiało czytajcie :)-                                                firmowka_2016

 

Warszawa, dnia 28 kwietnia 2016r.

 

Szanowny Panie,

W imieniu Fundacji Ośrodka Edukacji Ekologicznej pragnę Panu serdecznie podziękować za udział w tegorocznych obchodach Światowego Dnia Ziemi ?Palący Temat ? Niska Emisja!?, które odbyły się w dniu 24 kwietnia 2016 r. w parku Pole Mokotowskie w Warszawie.

Dziękuję Panu za koordynację stoiska Warszawskiej Masy Krytycznej, przygotowanie interesującej i atrakcyjnej prezentacji, profesjonalizm pracy i zgodne współdziałanie, a także za stworzenie wyjątkowej atmosfery podczas imprezy. Proszę przekazać podziękowania wszystkim Pana współpracownikom za całodzienne zaangażowanie i wytrwałość w realizacji programu przy nie do końca sprzyjających warunkach pogodowych.

Myślę, że tegoroczne obchody Światowego Dnia Ziemi są naszym kolejnym wspólnym sukcesem, mierzonym we wzroście świadomości ekologicznej mieszkańców Warszawy, szczególnie na temat ochrony powietrza. Jestem przekonana, że Państwa udział podniósł atrakcyjność imprezy i jej wartość merytoryczną!

Współpraca z Panem była dla mnie wielką przyjemnością. Jeszcze raz bardzo dziękuję za obecność, wytrwałość i wyrozumiałość, przyjazny uśmiech i okazane wsparcie i mam nadzieję, że nie jest to ostatnie wspólnie organizowane działanie. Z wyrazami szacunku

 

                                                                       Joanna Waszniewska

 

Jeżeli posiadają Państwo ciekawą dokumentacje fotograficzną swojej prezentacji i działań podjętych na Państwa stoisku podczas tegorocznego Dnia Ziemi zachęcam do przesłania jej, tak byśmy mogli umieścić ją na naszej stronie internetowej lub Facebooku!