Autor Wątek: Uzywane switche 8-port 100Mbps  (Przeczytany 1313 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Uzywane switche 8-port 100Mbps
« dnia: 16 Gru 2014, 14:37:56 »
Ponieważ moja sieć osiedlowa własnie się zwija, mam do sprzedaży około 10 switchy w różnym stanie. Jedne mają już kilka latek pracy za sobą, są nieco okurzone (stały w pionach elektrycznych). Inne są niemal nowe, bo kupione ledwie kilka miesięcy temu. W znakomitej większości to D-linki, dwa to Eusso. Wszystkie switche mają 8 portów, 100Mpbs, autonegocjacje (nie trzeba crossować kabli) i zasilacz zewnętrzny. Switche są niezarządzalne. Mają możliwość powieszenia na ścianie.

Nowe switche tego typu kosztują obecnie po 50-70zł, więc moje są do sprzedania w cenach od 20zł (za te starsze, okurzone, nie posiadające pudełek, ale w pełni sprawne), do 50zł za nowe, nigdy nieotwierane i nieuzywane D-linki w fabrycznych opakowaniach (może nawet znajdę do nich rachunek zakupu).

Mam też jeden czy dwa switche 8-port D-Link, w których po burzy nie działa jakiś port lub dwa. Te sprzedam po 10zł/sztukę. Pozostałych portów w nich spokojnie można używać (ja używałem więc na pewno działają), więc jak ktoś chce połaczyć w domu np. 3 kompy to taki switch też mu wystarczy.


Preferuję odbiór osobisty (na ul. Łuckiej lub na Kowalczyka - zależnie od pory dnia), ale jak trzeba będzie, to towar mogę tez wysłać. Wtedy doliczę koszt opakowania i wysyłki. Na ewentualne dodatkowe pytania odpowiem pod 608 325 136. Zainteresowanym mogę wysłać też foto sprzętu.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)