Autor Wątek: [sprzedam] Rower Poziomy LWB  (Przeczytany 4061 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
[sprzedam] Rower Poziomy LWB
« dnia: 26 Lip 2014, 12:42:16 »


Rower kupiony w ubiegłym roku od kolegi z Bractwa Rowerowego w Pile.
Przejechałem nim około 2500km - 3000km
W toku śledztwa dotarliśmy do autora konstrukcji, którym jak się okazało, jest jeden z bardziej znanych konstruktorów w polskim świecie rowerów poziomych.
Rower został zrobiony przez Macieja Kaczmarka w latach 89-93 (dokładna data nie znana). 

Jedno belkowa rama stalowa, wykonana w oparciu o profile prostokątne
Opis roweru w stadium pierwotnym przed modyfikacjami znajduje się na stronie poziomej:

http://poziome.pl/index.php/sa-na-poziomie/uzytkownicy-i-ich-konstrukcje/143-lwb-z-ciekawosci

W między czasie przeprowadziłem naprawę i renowację kufra, które jest opisana na forum poziomym >>>
http://forum.poziome.pl/index.php?topic=2318.0


Została też wymieniona przednia część napędu (korba, pedały, łańcuch są nowe - przebieg 150-200km) oraz zainstalowana nowa rolka napinacza, dzięki czemu nie spada już łańcuch.

Dodatkowo w komplecie dodaje:
- specjalnie wykonaną szynę do bagażnika dachowego (nawet jeśli nie masz samochodu, to warto to mieć, choćby w przypadku dalszej odsprzedaży, gdyż na standardowy bagażnik rower nie wchodzi)

- wykonany na zamówienie przez Macieja Karczmarka specjalny podgięty widelec (obecnie założony prosty) który zapewnia spokojniejsze prowadzenie roweru (na prostym rower jest nerwowy i ma tendencje do pogłębiania skrętu - ja tak lubię, na podgiętym rower się prostuje i uspokaja, lepiej też wygląda) w widelcu można zastosować hamulec szczękowy, lub dostawać pivoty do V-łek (pivoty też są w komplecie)
 
Trochę zdjęć roweru na różnym etapie życia  ;) https://plus.google.com/u/0/photos/111081183791750087511/albums/5927490446583329713

Więcej fotek wrzucę w poniedziałek, gdy będę miał dostęp do szybszego netu.

Całość w bardzo atrakcyjnej cenie 970zł
Odbiór tylko i wyłącznie osobisty.

PS
Sporo osób mnie pytało, dlaczego sprzedaje i czemu cena jest taka niska

Sprzedaje, ponieważ zależy mi na zrobieniu miejsca na kolejny rower. Dwie poziomki i mieszczuch się nie mieszczą  ;)
Ponadto w niedługim czasie rower będzie potrzebował wymiany tylnej części napędu (przez wytarte zęby również nie działa już "przednia" przerzutka (znajduje się pod fotelem) - pomimo to, że cena uwzględnia ten fakt, nadaj jest ona bardzo atrakcyjna.
Rowery tej klasy, z sensownie wykonaną ramą, zaczynają się od kwoty 1400zł.

Kontakt na PW lub na mail  ubk(takie a z ogonem)o2.pl
« Ostatnia zmiana: 26 Lip 2014, 13:00:02 wysłana przez kaczor1 »
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
Odp: [sprzedam] Rower Poziomy LWB
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lip 2014, 09:33:19 »
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany