Autor Wątek: Odpowiedź ZDM na "wywiad z motocyklistą" w Gazecie  (Przeczytany 2951 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline biały

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 600
  • Płeć: Mężczyzna
Odpowiedź ZDM na "wywiad z motocyklistą" w Gazecie
« dnia: 17 Wrz 2013, 22:26:35 »
ZDM odpowiedział na artykuł Gazety, który ostatnio wzbudził dyskusję.

Widzę w tym liście pozytywną rzecz: ZDM powiedział, do czego dąży świat. Teraz czekamy na poparcie słów czynami :).

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odpowiedź ZDM na "wywiad z motocyklistą" w Gazecie
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Wrz 2013, 11:06:22 »
Nie to bym chciał jakoś szczególnie bronić ZDM, ale wydaje się, że pewne rzeczy zaczynają tam faktycznie docierać. I to nie na poziomie deklaracji, a konkretnych inwestycji.

Uspokojenie ruchu na ulicy Czerniakowskiej (nie mylić z Wisłostradą), pasy rowerowe na Dźwigowej, zmniejszenie liczby pasów ruchu na Spacerowej i wytyczenie w zamian pasa dla rowerów, budowa kilku rond uspokajających ruch np na Kowalczyka czy Stanisławowskiej, budowa wielu azyli dla pieszych, progi poduszkowe np na Stawki, czy Obrońców Tobryku... trochę już tego powstało.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline em c

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 493
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odpowiedź ZDM na "wywiad z motocyklistą" w Gazecie
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Wrz 2013, 12:37:25 »
pasy rowerowe na Dźwigowej,



Tak się złożyło że wczoraj po raz pierwszy od lat jechałęm Dźwigową i w pamięci mialem nawierzchnię tak beznadziejną, że w tunelu miałem trudności z utrzymaniem kierunku jazdy, więc jadę z duszą na ramieniu, a tu taka niespodzianka!

Offline wit

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 281
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odpowiedź ZDM na "wywiad z motocyklistą" w Gazecie
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Wrz 2013, 18:33:16 »
Mnie w rzeczonej sprawie rozwalił komentarz pod pierwszym tekstem, tj. wywiadem z tym motocyklistą. Ktoś wyraził opinię o tym człowieku (cytuję z w przybliżeniu): "Pewnie ma małego ptaka i rozśmiesza nim kobiety" :)

Offline Olexy

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Kobieta
    • Warszawska Akademia Rowerowa
Odp: Odpowiedź ZDM na "wywiad z motocyklistą" w Gazecie
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Wrz 2013, 20:13:07 »
Też jestem pozytywnie zaskoczona odpowiedzią ZDMu! Komentarzami ludzi też- widać, ze jednak większość potępia takie działania, uff.
Odnośnie tego co napisał Wit- coś w tym jest! Myślę, ze istnieje jakaś zależność np. miedzy wielkością samochodu a wielkością przyrodzenia, szybka jazda a ilością kompleksów- wiecie, jak w życiu coś się nie układa to facet chce chociaż poczuć się jak król szos. ;)
Warszawska Akademia Rowerowa- zapraszamy na naukę jazdy rowerem w ruchu miejskim! www.facebook.com/WarszawskaAkademiaRowerowa