Autor Wątek: Masa Powstańcza - 3 sierpnia 2013  (Przeczytany 11196 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline crazysatyr

  • Początkujący
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
    • Bicycle Rider
Odp: Masa Powstańcza - 3 sierpnia 2013
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Sie 2013, 11:12:37 »
no i oczywiście szkoda że beczkowóz z zimną woda odjechał - może organizatorzy powinni uzgodnić możliwość poczekania beczkowóz do zakończenie imprezy - chętnych byłoby chyba znacznie więcej niż przed imprezą, kurtyna wodna po imprezie też by się przydała. Pozdrawiam wszystkich uczestników.
Wieśniactwo nie oznacza pochodzenia ze wsi, to tylko cyniczny sposób myślenia.

Offline Glizdor

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • bez świateł nie jeżdżę, a ty?
    • Józefów na Rower
Odp: Masa Powstańcza - 3 sierpnia 2013
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Sie 2013, 11:51:08 »
Nie mam możliwości wcześniejszego pojawienia się, ok. 14 dopiero mogę ruszyć z Bielan i nie chce mi się jechać po nic.  ;)[/size]

Jak mówisz tu ze nie masz po co jechać to po prostu nie jedź, przyjadą ci którym zależny oddać cześć rowerową Powstańcom Warszawy i tym którzy lubią takie spotkania w przejazdach rowerowych. Po za tym rejestracja była na koszulki i trzeba być świadomym tego ze koszulek dla przyjeżdżających przed masą jest mniej tak by nie zostało ich b się będą marnowały.
I ty przyłącz się do wspólnej jazdy rowerem z Józefowa i okolic.
http://facebook.com/RowerowyJozefow
Jeździmy pod hasłem: "Józefów na Rower"

tomus1973

  • Gość
Odp: Masa Powstańcza - 3 sierpnia 2013
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Sie 2013, 13:50:52 »
Jak by się śledziło na bieżąco informacje na stronie WMK, to nie było by problemu z rejestracją. No chyba, że nie ma się adresu mailowego, wtedy kicha.

Offline ERKa

  • Początkujący
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: Masa Powstańcza - 3 sierpnia 2013
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Sie 2013, 15:03:06 »
Czytanie ze zrozumieniem i trochę luzu się kłania. Nie mówiłam że jak nie dostanę koszulki to nie mam po co jechać, chodziło mi o to, że jazda z Bielan po to, żeby się dowiedzieć że miejsc już nie ma i nie mogę W OGÓLE wziąć udziału nie bardzo mi się uśmiechała.
Jestem nowa nie tylko na forum, ale i "w temacie", i mam prawo niektórych rzeczy nie wiedzieć, dlatego zadaję pytania. Nie wiem tylko czemu jest to powód aby wchodzić mi na głowę.

tomus1973

  • Gość
Odp: Masa Powstańcza - 3 sierpnia 2013
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Sie 2013, 18:08:10 »
@ERKa, miło że dołączyłaś do grona Masowiczów. To bardzo fajna impreza rowerowa. WMK ma stronę internetową i tam zawsze wszystkie wiadomości są zawarte. Masy okolicznościowe, to nie są zamknięte imprezy. Każdy może z nich skorzystać. Czasem ludzie się dołączają po drodze. Pozdrawiamy i witamy.

Offline inkaaa25

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Masa Powstańcza - 3 sierpnia 2013
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Sie 2013, 08:59:12 »
Ma ktoś fotki?

Offline ERKa

  • Początkujący
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: Masa Powstańcza - 3 sierpnia 2013
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Sie 2013, 09:48:04 »
@tomus1973, dzięki za doprecyzowanie i miłe powitanie, również pozdrawiam.

tomus1973

  • Gość

Offline fottoman

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tomek alias fottoman
Odp: Masa Powstańcza - 3 sierpnia 2013
« Odpowiedź #23 dnia: 05 Sie 2013, 13:16:39 »
a ktoś liczył dokładnie ile nas było czy zakładamy ze 2000 ?

tomus1973

  • Gość
Odp: Masa Powstańcza - 3 sierpnia 2013
« Odpowiedź #24 dnia: 05 Sie 2013, 19:27:03 »
A ja mam zapytanie do Was drodzy Forumowicze. Czy ktokolwie wie, ktokolwiek widział, gdzie można znaleźć film, który pan kręcił z dachu samochodu, jadącego z przodu kolumny? Nie ukrywam, że chętnie bym sobie go obejrzał.

Offline jolajola1

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 1 056
  • Płeć: Kobieta
  • jeżdżę w opasce żeby mi wiatr nie gwizdał w uszach
    • z roweru filmowane
Odp: Masa Powstańcza - 3 sierpnia 2013
« Odpowiedź #25 dnia: 05 Sie 2013, 20:34:43 »
nie Ty jeden byś chciał !
i jeszcze był fotoreporter z Gianta, obiecywał, że na fejbókowym rowerowyświecie będą w poniedziałek fotki i TEŻ NIE MA

GFM

  • Gość
Odp: Masa Powstańcza - 3 sierpnia 2013
« Odpowiedź #26 dnia: 06 Sie 2013, 00:12:43 »
A ja mam zapytanie do Was drodzy Forumowicze. Czy ktokolwie wie, ktokolwiek widział, gdzie można znaleźć film, który pan kręcił z dachu samochodu, jadącego z przodu kolumny? Nie ukrywam, że chętnie bym sobie go obejrzał.

Ten materiał (jak co roku) był kręcony na potrzeby Muzeum Powstania Warszawskiego.
Pewnie za jakiś czas (jak już obrobią) w jakiejś kronice muzealnej będzie wykorzystany.
Może nawet na jakiejś DVD wydadzą.
Zapytam DJ Masterka co wie na ten temat.

tomus1973

  • Gość
Odp: Masa Powstańcza - 3 sierpnia 2013
« Odpowiedź #27 dnia: 06 Sie 2013, 08:09:29 »
Byłoby super, gdyby można było nawet zakupić sobie na dvd taki film. Zawsze pooglądać miło, no i jest to pamiątka z uczestnictwa.

Offline miroslavka

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Płeć: Kobieta
Odp: Masa Powstańcza - 3 sierpnia 2013
« Odpowiedź #28 dnia: 06 Sie 2013, 08:56:31 »
Na masę przyjechałam z siostrą, która jechała pierwszy raz. Było naprawdę super. Dojechałyśmy bezpiecznie do końca. Uczestnicy chyba byli wyjątkowo zdyscyplinowani. Nawet nagłośnienie było lepiej ustawione niż w zeszłym roku. Jakimś cudem załapałyśmy się jeszcze na koszulki, i to utrudniło mi pilnowanie ;) Dzięki za obstawę :) 

Mimo, że starałyśmy się jechać blisko początku, ledwo załapałyśmy się na podnoszenie rowerów, a właściwie musiałyśmy szybko zsiadać z rowerów - bo jeszcze byłyśmy na wysokości płotu Muzeum. Było to bardzo nieprzyjemne. Osoby, które dojechały później czekały "Miały być rowery w górę...". Niestety dla nich impreza zakończyła się rozgardiaszem, bez słowa na do widzenia. Pierwszy raz widziałam coś takiego na masie i mam nadzieję, że się nie powtórzy.  Pozdrawiam

tomus1973

  • Gość
Odp: Masa Powstańcza - 3 sierpnia 2013
« Odpowiedź #29 dnia: 06 Sie 2013, 10:10:02 »
Uczestnicy chyba byli wyjątkowo zdyscyplinowani.
No nie wiem czy tak do końca. Najlepiej zabezpieczenie by wiedziało. Ja tylko słyszałem jak bezskutecznie wołali "leeeeeewa wolnaaaaaaa!!!".  Na masy okolicznościowe przyjeżdzają też i rowerzyści, którzy nie jeżdżą na comiesięczne masy. Myślę, że mają za mało doświadczenia w jeździe w takiej grupie. Przykładem tego było kilka wywrotek. O jeździe po chodnikach już nie wspomnę.