Autor Wątek: Wycieczki rowerowe w okolicach Warszawy  (Przeczytany 5581 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lazik2020

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
    • Łazik - wycieczki piesze i rowerowe
Wycieczki rowerowe w okolicach Warszawy
« dnia: 05 Cze 2013, 15:57:39 »
W najbliższą sobotę 8 czerwca zapraszamy na całodniową wycieczkę rowerową. Tym razem naszym celem jest Liwiec i zamek w Liwie. Zatrzymamy się również w Jadowie na słynne lody. Przewidywany dystans: 78 km, średnie tempo około 15-20 km/h prawie wyłącznie lokalnymi drogami asfaltowymi. Spotykamy się o godzinie 8:50 przy kasach na Dworcu Wileńskim z biletem w ręku do stacji Sadowne Węgrowskie. Więcej szczegółów na stronie Łazika: http://lazik.eu5.org/liw.htm

Offline katana1978

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wycieczki rowerowe w okolicach Warszawy
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Cze 2013, 21:34:16 »
Na tej stacji sadowne strasznie ciężko wysiada się z rowerami... Ja o mały włos się nie zabiłam ???.  Strasznie niskie perony tam są. Mimo wszystko bardzo chętnie bym pojechala z wami, ale już mam inne plany rowerowe

Offline lazik2020

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
    • Łazik - wycieczki piesze i rowerowe
Odp: Wycieczki rowerowe w okolicach Warszawy
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Cze 2013, 21:36:25 »
Wycieczka rowerowa do Liwu już za nami. Fotorelacja na stronie: http://lazik.eu5.org/liw0.htm
Przed nami kolejna wyprawa. Tym razem jedziemy na Glinianki. W planie plażowanie i wypoczynek nad wodą. Spotykamy się o godz. 10:00 w sobotę 22 czerwca na Rondzie Starzyńskiego. Jedziemy ścieżkami rowerowymi oraz lokalnymi drogami asfaltowymi o małym natężeniu ruchu w tempie turystycznym dostosowanym do możliwości kondycyjnych poszczególnych osób. Łączny dystans: około 50 km. Wycieczka jest dla wszystkich, każdy może się przyłączyć. Więcej szczegółów na stronie: http://lazik.eu5.org/gli.htm
Zapraszamy.

Offline lazik2020

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
    • Łazik - wycieczki piesze i rowerowe
Odp: Wycieczki rowerowe w okolicach Warszawy
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Lip 2013, 11:10:01 »
Już w najbliższą sobotę wycieczka rowerowa przez Puszczę Kampinoską na trasie Teresin - Park Młociński. Wycieczka dla wszystkich. Dystans: około 62 km, jedziemy głównie lokalnymi drogami asfaltowymi i leśnymi ścieżkami w tempie turystycznym. W planie między innymi zwiedzanie Muzeum KPN w Granicy, odpoczynek nad Jeziorem Dziekanowskim i na zakończenie wycieczki ognisko w Parku Młocińskim. Spotykamy się o godz. 9:55 na peronie na Dworcu Wschodnim z biletem w ręku do stacji Teresin Niepokalanów. Szczegóły na stronie: http://lazik.eu5.org/ . Zapraszamy również na sierpniowy rowerowy wyjazd na Bornholm, są jeszcze ostatnie wolne miejsca. Na stronie Łazika jest już fotorelacja z naszej czerwcowej wyprawy na Bornholm.

Offline Harny

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gameforge - off ^^
Odp: Wycieczki rowerowe w okolicach Warszawy
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Lip 2013, 11:57:14 »
Mialem przyjemnosc byc na ostatniej wycieczce organizowanej przez "szwedaczek.pl" to co tam sie nasluchalem na temat P. Mariusza (wycieczki Lazik) i jego podejscia do konkurencji "wycieczkowej" przerazilo mnie. Pan Mariusz zostal delikatnie mowiac wygoniony z wycieczki :)

Offline darek

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 229
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wycieczki rowerowe w okolicach Warszawy
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Lip 2013, 14:45:47 »
Mialem przyjemnosc byc na ostatniej wycieczce organizowanej przez "szwedaczek.pl" to co tam sie nasluchalem na temat P. Mariusza (wycieczki Lazik) i jego podejscia do konkurencji "wycieczkowej" przerazilo mnie. Pan Mariusz zostal delikatnie mowiac wygoniony z wycieczki :)
A względem czego ten post? Bo ja też byłem na wycieczce ze "szwendaczkami" i, uwierz mi, wielu niedociągnięć i głosów krytyki świadkiem byłem. Z "Łazikiem" ja i m.in. moje 9 letnia wówczas córcia przejechałem prawie 90-kilometrową wycieczkę (z dojazdem i powrotem) http://lazik.eu5.org/mod2.htm i byliśmy zadowoleni mimo, że kilku oldbojów uparcie rwało peleton...
Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. A opinię niech każdy wyrobi sobie sam. IMHO
« Ostatnia zmiana: 11 Lip 2013, 14:47:43 wysłana przez darek »

Offline Harny

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gameforge - off ^^
Odp: Wycieczki rowerowe w okolicach Warszawy
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Lip 2013, 00:17:42 »
Nie twierdze ze inne wycieczki sa super a "Lazik" beee, nie bylem z lazikiem i go nie oceniam czy robi zle czy dobre czy fajne wypady, napisalem tylko co mialo miejsce i co uslyszalem. Jesli ktos potrafi glosno i dobitnie powiedziec i wyzwac kogos od zlodzieja gdzie slyszy to 80 osob a Pan Mariusz tego nie zdementuje i sie nie postawi  to cos jest nie halo.

Offline lazik2020

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
    • Łazik - wycieczki piesze i rowerowe
Odp: Wycieczki rowerowe w okolicach Warszawy
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Lip 2013, 07:33:43 »
Zostałem wywołany, więc odpowiem. Łazik istnieje od niedawna i dynamicznie się rozwija i przez niektóre osoby jest postrzegany jako konkurencja. Nie mam zwyczaju i nie zamierzam brać udziału w kampanii pomówień i oszczerstw. To prawda nie jestem mile widziany na wycieczkach organizowanych przez Klub Turystyczny Szwendaczek, zatem nie zamierzam brać udziału w tych wycieczkach.
Łazik natomiast jest grupą otwartą i na nasze wycieczki zapraszamy wszystkich, bez wyjątku również organizatorów wycieczek z innych grup i klubów.
Nie jesteśmy hermetyczni i nie zamykamy się, a linki do innych zaprzyjaźnionych klubów zamieszczane są również na stronie Łazika w zakładce polecane strony.
W kwestii jakości przeprowadzanych wycieczek nie wypowiadam się, każdy może wziąć udział w dowolnej wycieczce dowolnego organizatora i porównać klimat i sposób organizacji, może również zapytać innych uczestników wycieczek o opinie.
Dziś, czyli w czwartek 25 lipca odbędzie się drugie już spotkanie integracyjne w La Playa nad Wisłą.
Zapraszamy na 20:00 wszystkich uczestników oraz potencjalnych uczestników wycieczek.
W piątek natomiast Łazik wybiera się na lipcową Masę Krytyczną o czym informuje na stronie głównej.
W sobotę przełożona z 13 lipca wycieczka rowerowa i ognisko.
Serdecznie zapraszamy. Mariusz Ładziak

Offline PAWEL

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • PMR kanalnr.1
Odp: Wycieczki rowerowe w okolicach Warszawy
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Lip 2013, 14:33:25 »







Przeczytalem to co tu piszecie, wiec pomyslalem sobie ze zareklamuje strone internetowa o nazwie ODNOWA ROWEREM.  Dotyczy ona organizowanych pielgrzymek rowerowych. Sa to wyprawy o charakteze religijno sportowym, trwaja kilka dni. Znam osobiscie organizatora. Organizowane sa tez pielgrzymki w okolicach Warszawy. Szczegoly dotyczonce nazwy strony,regulamin, terminy wyjazdowi inne sprawy znajdzieciena:www.odnowarowerem.pl   
                                                                                                                         z pozdrowieniem rowerowym PAWEL