Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012  (Przeczytany 20451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krzysiek22101996

  • Początkujący
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #45 dnia: 01 Gru 2012, 09:17:04 »
Liczenie zawsze jest chwilę po zamkowym jak wyjeżdżamy i jesteśmy rozproszeni ( jest na tyle jasno żeby liczyć).  Bardzo możliwe że na końcu było nas mniej bo niektórzy odłączają się w trakcie przejazdu.

Offline trawers

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdjęcia z mas od 2004 roku...
    • Nieoficjalna strona sympatyków WMK
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #46 dnia: 01 Gru 2012, 11:16:47 »
Bogdan (Trawers)

http://travers.pl/masa

Offline katana1978

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #47 dnia: 01 Gru 2012, 11:36:00 »
Liczenie zawsze jest chwilę po zamkowym jak wyjeżdżamy i jesteśmy rozproszeni ( jest na tyle jasno żeby liczyć).  Bardzo możliwe że na końcu było nas mniej bo niektórzy odłączają się w trakcie przejazdu.

A nie którzy się przyłączają, 
Co i ja tak robiłam w poprzednich masach :-)


Ps chciałabym jeszcze raz podziękować kolegom z zabezpieczenia których spotkałam w trakcie dojazdu do masy za pomoc w dojazdu do serwisu... (rozkreciła mi się kierownica)...
A potem za miłe towarzystwo w dojechaniu na masę :-)

Offline katana1978

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta

Offline trawers

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdjęcia z mas od 2004 roku...
    • Nieoficjalna strona sympatyków WMK
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #49 dnia: 01 Gru 2012, 12:03:30 »
143 to dla ciebie mało?  A może trzeba się podkształcić w obsłudze programów komputerowych?  :P
Bogdan (Trawers)

http://travers.pl/masa

Offline ~Kris

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #50 dnia: 01 Gru 2012, 12:24:55 »
Kłaniam się Masie do ziemi, za akcję zbierania głosów pod petycją o budowę drogi rowerowej wzdłuż Puławskiej.
Z dnia na dzień przybyło nam pod wnioskiem ze 300 głosów, i TVN opublikował : )

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,dzisiaj-jedzie-masa-krytyczna-walcza-o-sciezke-na-pulawskiej,68713.html


Respect! Masa ma moc : )
Proszę, podpisz petycję radnych Ursynowa w sprawie budowy drogi rowerowej Warszawa-Piaseczno:

http://www.petycje.pl/petycja/8984/petycja_w_sprawie_budowy_sciezki_rowerowej_wzdluz_ul.pulawskiej.html

Offline katana1978

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #51 dnia: 01 Gru 2012, 17:38:11 »
143 to dla ciebie mało?  A może trzeba się podkształcić w obsłudze programów komputerowych?  :P

Zwracam honor.... Oglądałam w telefonie komórkowym,  i nie wiem czemu pokazało sie 1 z 10 ale jest już ok :-)

Jak zwykle super zdjęcia... Ciesze się ze była tam razem z wami :-)

Offline Teich

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 30 listopada 2012
« Odpowiedź #52 dnia: 05 Gru 2012, 12:13:06 »
Kłaniam się Masie do ziemi, za akcję zbierania głosów pod petycją o budowę drogi rowerowej wzdłuż Puławskiej.
Z dnia na dzień przybyło nam pod wnioskiem ze 300 głosów, i TVN opublikował : )

Nie no, nie róbcie mi tego. odkąd zbudowali ścieżkę wzdłuż Puławskiej od Południowego  na północ kilka razy pojechałem jeszcze jezdnią a potem przerzuciłem się na Krasickiego/ Kazimierzowską.
Puławska od Poleczki do Piaseczna nie ma alternatywy a jak znam życie po pojawieniu się ścieżki natychmiast będzie odpowiedni znak zakazu jak to ma miejsce na wysokości Ruchana. Póki co nie ma problemu z jazdą po jezdni  gdyż są mniejsze lub większe asfaltowe pobocza i szerokie pasy ruchu, prędkość podróżna jest całkiem niezła. Po wprowadzeniu ścieżki jak trzeba będzie przed każda przecznica wyhamowywać , a po rozpędzać się straci się na tempie podróży. A bojaźliwi już dziś mogą jeździć ( i to robią ) szerokimi choć szczerbatymi chodnikami.
« Ostatnia zmiana: 05 Gru 2012, 12:14:41 wysłana przez Teich »