Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 26 października 2012  (Przeczytany 50639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline trawers

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdjęcia z mas od 2004 roku...
    • Nieoficjalna strona sympatyków WMK
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 października 2012
« Odpowiedź #120 dnia: 30 Paź 2012, 18:15:57 »
Fotki z ostatniej masy: http://travers.pl/m_20121026/
Bogdan (Trawers)

http://travers.pl/masa

Offline Escobar80

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 października 2012
« Odpowiedź #121 dnia: 30 Paź 2012, 18:25:39 »
hehe Kenneth ma 100% racji odnośnie tego co napisał Raffi.

Organizator powinien ŚWIECIĆ przykładem.Lampki mozna włączyć w trym oszczędnościowy jesli taki posiada lub pulsacyjny. Dodatkowo jak wiesz ze będziesz pedałować 24h to i się zabezpiecz w baterie a nie stwarzasz zagrożenie. W Peletonie widziałem najazdy na osoby bez świateł.  SWIATŁA MAJA ONE BYĆ ! nawet w dzień .Policjant w ciagu dnia moze poprosic o okazanie oswietlenia rowerowego.

Kenneth

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 października 2012
« Odpowiedź #122 dnia: 30 Paź 2012, 19:57:22 »
@Storm2 - mój drogi. Kiedy ja jeździłem po asfalcie, po ulicy - to ty szczekałeś z piaskownicy. Kiedy ja byłem znany pod ksywą "storm" - to ty nie wiedziałeś co to jest piasta w kole. Także przeanalizuj swoją sytuację i grzecznie wyprowadź się sam z tego konta, bo póki co siejesz zamieszanie pisząc KOMPLETNE BZDURY w temacie np oświetlenia rowerowego - z konta o nazwie jaka wcześniej należała do mnie, przez co działając na moją prywatną niekorzyść. Krótko mówiąc: podszywasz się pode mnie.
Pomijając już fakt, że jeździsz na Masę, a nie wiesz nic o Sklepiku Masowym?! Jaja sobie robisz? I dziwi mnie to, że masz ubezpieczenie roweru - ale światełek już nie :D To tak jakbyś miał samochód, ale nie wiedział nic o kierunkowskazie ;P

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 października 2012
« Odpowiedź #123 dnia: 31 Paź 2012, 00:22:37 »
Global Moderator Comment Wydzielić Wam dyskusję o prawach do nazwy do hydeparku, czy skończycie? Bo to jest wątek o Masie, a nie ksywkach.

Offline jarmoni

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 91
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 października 2012
« Odpowiedź #124 dnia: 31 Paź 2012, 09:52:53 »
(nowy) Storm, nie chodzi o to, że Ty sobie radzisz bez światełka i nic nie stanie się Tobie, bo uważasz.

Chodzi o to, że *inni* (także na rowerach) nie widzą Ciebie i to *im* może stać się krzywda. A swoją drogą, Twój ubezpieczyciel i tak nie wypłaci odszkodowania, bo nie miałeś wymaganego prawem oświetlenia w nocy...
« Ostatnia zmiana: 31 Paź 2012, 09:54:37 wysłana przez jarmoni »

Kenneth

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 października 2012
« Odpowiedź #125 dnia: 31 Paź 2012, 11:03:03 »
@jarmoni - dodać trzeba ANTYreklamę jaką nam, rowerzystom robią BATMANI... I potem jedzie taki kierowca samochodu zły na jednego rowerzystę, bo tego nie widział (jechał bez światełek) i w ramach odwetu:
- nie przepuszcza
- głosuje przeciwko ułatwieniom rowerowym w mieście
- utrudnia przejazd w korku jak się tylko da
- (oby nie!) wyprzedza na milimetr!

Dziękujemy ci nowy Stormie2! (i innym batmanom + kurwierom rowerowym)

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 października 2012
« Odpowiedź #126 dnia: 31 Paź 2012, 14:34:48 »
@Storm czy Storm2

A tak w zasadzie to kim Ty jesteś i z skąd się wziąłeś   ;)   ?

Chyba żartujesz że niby radzisz sobie z brakiem światełek po zmroku???
Czyżbyś był inny od nas? Miał noktowizor w oczach    ;)    ??
A może ty jesteś robotem - cyborgiem   ;) (Tylko  nie mylić z naszymi cyborgami masowymi!)
Strach się się bać, co by było jakby tak spotkać Ciebie na jednej ze ścieżek rowerowych.

Osobiście to jednak nie chciałbym spotykać Ciebie - "batmana" jadącego mi z naprzeciwka.

Bo jeżeli wypisujesz że na ostatniej  Masie krytycznej jechales bez oświetlenia, aż chce się w tej dyskusji zabrać głos i wcale jej tak szybko nie zakończyć. 
To tak na dobry początek    :)    .



Offline Storm

  • Początkujący
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 października 2012
« Odpowiedź #127 dnia: 31 Paź 2012, 17:41:33 »
@Storm2 - mój drogi. Kiedy ja jeździłem po asfalcie, po ulicy - to ty szczekałeś z piaskownicy. Kiedy ja byłem znany pod ksywą "storm" - to ty nie wiedziałeś co to jest piasta w kole. Także przeanalizuj swoją sytuację i grzecznie wyprowadź się sam z tego konta, bo póki co siejesz zamieszanie pisząc KOMPLETNE BZDURY w temacie np oświetlenia rowerowego - z konta o nazwie jaka wcześniej należała do mnie, przez co działając na moją prywatną niekorzyść. Krótko mówiąc: podszywasz się pode mnie.
Pomijając już fakt, że jeździsz na Masę, a nie wiesz nic o Sklepiku Masowym?! Jaja sobie robisz? I dziwi mnie to, że masz ubezpieczenie roweru - ale światełek już nie :D To tak jakbyś miał samochód, ale nie wiedział nic o kierunkowskazie ;P

Nie mierz innych swoją miarką, bo to nie jest fajne dla nikogo. Wyprowadzić mam się z tego konta? Nie no śmieszne, stary ja takiego nicku używam od kiedy mam kompa. W jednym muszę się zgodzić, że nazwa konta WCZEŚNIEJ należała do ciebie, ja wpisałem, patrzę - wolna, więc biorę!
O sklepiku masowym nie wiedziałem przyznaje, bo go nie widziałem jeżdżąc na masę (może dlatego że nie interesował mnie wówczas?). Skąd wyłuskałeś, że mam ubezpieczenie roweru? Chodziło o moje ubezpieczenie.

Co do tych światełek to skończcie już, każdy ma wybór i to jest jego sprawa (może mi życie nie miłe). I nie jestem Storm2 tylko Storm :) Dziękuję za "wyrozumiałość"

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 października 2012
« Odpowiedź #128 dnia: 31 Paź 2012, 18:42:31 »
@Storm

Co do światełek to tak szybko nie skończymy, wiesz?
Tak pewnie że życie Ci może być nie miłe   :o   . Ale jeżdżąc bez oświetlenia jak "ciemniak" jesteś też ZAGROŻENIEM dla innych oświetlonych rowerzystów.  I choćbyś nawet jeździł  od pół wieku i rocznie robił 50tys km to i tak bym to napisał    ::)    .

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 października 2012
« Odpowiedź #129 dnia: 31 Paź 2012, 19:09:35 »
@Storm

Co do światełek to tak szybko nie skończymy, wiesz?


Ja bym jednak skończył, do takich nic oprócz rozpędzonego samochodu nie trafia.
Pozostaje się cieszyć że stwarza większe zagrożenie dla siebie i kierowców niż dla innych rowerzystów.
Szkoda tylko że zanim szlag go trafi, będzie nam porządnym rowerzystom robił opinię.
« Ostatnia zmiana: 31 Paź 2012, 20:30:18 wysłana przez qwerJA »
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Kenneth

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 października 2012
« Odpowiedź #130 dnia: 31 Paź 2012, 20:58:29 »
@Stormie2:
- ten nick (Storm) wziął się od huraganu jaki zdarzyło mi się przeżyć na jeziorze. Więc bądź łąskaw nie wyskakiwać tu z jakimiś komputerami. Zwłaszcza, że piszesz do zawodowego ITowca.
- ten nick nikomu jak do tej pory nie zaszkodził i raczej w 99% słuzył innym rowerzystom a nie im szkodził tak nachalnie jak ty.
- nazwa może być wolna, ale nazwa tego konta do czegoś jednak zobowiązuje.
- nieważne czy masz ubezpieczenie swoje czy roweru czy OC na to czy siamto - jak będziesz jechał bez oświetlenia to nie dostaniesz odszkodowania w przypadku wypadku (nawet jeśli nie będzie on z twojej winy!).
- jadąc bez oświetlenia szkodzisz nie tylko sobie (trudno, twój wybór). Szkodzisz także innym. Szkodzisz także pisząc BZDURY. Szkodzisz mojej osobie, która ZAWSZE jeździła z oświetleniem. Z A W S Z E. Mogło być słabe, na gorszych bateriach - ale było. NIGDY nie byłem batmanem jak ty. Brzydzę się bycia takim batmanem, a ty powodujesz, że ludzie kojarzą moją osobę z brakiem oświetlenia. W związku z tym ponieważ naruszasz mój osobisty wizerunek - bądź łaskaw skasować konto.
- nie skończymy z światełkami, bo to nie jest tylko twój wybór - ale także i przede wszystkich innych, którzy chcą żyć BEZPIECZNIE.

@qwerJA - mam pytanie. Można pozwać kogoś takiego jak storm2 za naruszanie wizerunku innej osoby i robienie tego w sposób celowy poprzez podszywanie się pod tą osobę? Tak jak w powyższym przypadku?

Offline Storm

  • Początkujący
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 października 2012
« Odpowiedź #131 dnia: 31 Paź 2012, 21:25:51 »
- ten nick nikomu jak do tej pory nie zaszkodził i raczej w 99% słuzył innym rowerzystom a nie im szkodził tak nachalnie jak ty.
- nazwa może być wolna, ale nazwa tego konta do czegoś jednak zobowiązuje.
- W związku z tym ponieważ naruszasz mój osobisty wizerunek - bądź łaskaw skasować konto.

@qwerJA - mam pytanie. Można pozwać kogoś takiego jak storm2 za naruszanie wizerunku innej osoby i robienie tego w sposób celowy poprzez podszywanie się pod tą osobę? Tak jak w powyższym przypadku?

Co do tych pkt:
- Nikomu nie szkodzę, wyrażam swoją opinię, nie namawiam nikogo do niczego i nie robię nic nachalnie - to że tyle komentarzy odnosiło się do moich wypowiedzi to jest to nie moja wina - ja tylko odpowiadam swoim zdaniem
- Zobowiązuje? Hmm, akceptując regulamin nie widziałem tam wpisu, że nie mogę wyrażać własnych opinii ani nie było ani słowa o tym, że ktoś wcześniej używał tej nazwy i co najważniejsze - NIE BYŁO WPISU ŻE DO CZEGOŚ TA NAZWA ZOBOWIĄZUJE
- W jaki sposób naruszam? Jak już wcześniej napisałem - nick był wolny, to jest internet, więc mógł to być ktoś inny, ale padło na mnie i ja zająłem WOLNY nick, nic więcej - nie piszę przecież że nazywam się tak i tak a moje drugie konto to "Kenneth" - to co piszesz o używaniu mojego konta to bzdury (tak MOJEGO, bo teraz należy do mnie)

Co do ostatniego pkt - rozbawiłeś mnie totalnie :) Czy jak ktoś założy konto na jakimkolwiek forum o nazwie Jan Kowalski to też się będzie podszywał pod setki ludzi o tej nazwie? Nie wiem o czym myślałeś pisząc odpowiedź, jednak radziłbym przeczytać ze zrozumieniem i przemyśleć to co jest napisane zanim wciśniesz "Wyślij wiadomość". Chcesz mnie pozwać o używanie nicku? Powodzenia
Nie będę dalej ciągnął tutaj tej konwersacji, jeśli chcesz coś jeszcze dodać - napisz mi na PM. Tyle z mojej strony.

Offline forrest

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 października 2012
« Odpowiedź #132 dnia: 01 Lis 2012, 12:10:48 »
Franc, to nie był dobry dzień.
Antonowi na Wołoskiej pękł łańcuch.


Nie mieliśmy, ani spinki, ani skuwacza - poratował Antona jeden z uczestników.
Masę dogoniliśmy dopiero na Spacerowej, jednak Anton do końca nie dojechał, bo na rondzie DeLaPalma wygięła mu się tylna przerzutka. W efekcie musiał wrócić do domu komunikacją, bo nie dało się tego naprawić na miejscu.

No tak... nawet się nie zapytałem, czy wszystko gra, jak staliście na poboczu... :/