Autor Wątek: Cała Polska na rower! - akcja GW  (Przeczytany 13093 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Trupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 731
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cała Polska na rower! - akcja GW
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Mar 2010, 20:06:39 »
Z nudów przejrzałem regulamin i muszę przyznać, że patent jest znakomity. Można się więc spodziewać wielu imprez tego dnia. A dzięki wytycznym każdy może zostać twórcą jednej z nich. Wystarczy że:
Cytuj
- przygotujcie niedługą trasę do 30 km lub kilka krótszych, żeby bez problemu pokonały ją np. dzieci,
- rowerowy rajd musi być bezpłatny,
- oznaczcie trasę tak, by nikt się nie zgubił i było bezpiecznie (ruch samochodowy),
- zadbajcie o nagłośnienie imprezy (lokalne media, plakaty, ogłoszenia parafialne, mailing),
- spróbujcie zorganizować dyplomy dla uczestników, może znajdzie się sponsor na pamiątkowe gadżety,
- koniecznie zarejestrujcie spacer na polskanarowery.pl, dokładnie opisując zawody i podając dane kontaktowe koordynatora,
- na dokumentację rajdu: zdjęcia, wyniki, wideo, czekamy po rowerowym weekendzie, pokażemy je na www.polskanarowery.pl
Podsumowując - narobisz się jak wół, ale twoje zdjęcie będzie na stronie, o ile je sam zrobisz, wyślesz i pewnie będziesz ładnie wyglądał.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cała Polska na rower! - akcja GW
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Mar 2010, 17:17:44 »
Podsumowując - narobisz się jak wół, ale twoje zdjęcie będzie na stronie, o ile je sam zrobisz, wyślesz i pewnie będziesz ładnie wyglądał.

A czego się spodziewałeś? Gdyby nie chcieli obgonić tego najniższym kosztem i wysiłkiem, a mieli wizję i kasę, to by sami zrobili, zatrudniając po prostu kogo trzeba. A tak - szukają jelenia tnac swoje koszty.

W mniejszych miastach pewnie znajdą - albo samorząd się skusi za reklamę w mediach, albo jakieś małe stowarzyszenie wykorzysta ich by się i rowery wypromować. Tam też roboty jest niedużo, łatwo pozałatwiać wszystko, często drogą nieformalna, a więc bezkosztową, albo przynajmniej tańszą.

W dużych miastach sukcesu raczej bym nie wróżył, bo tam jest więcej roboty znacznie, a więc i kosztów z tą robotą związanych. Nie da się pójść do Burmistrza czy Prezydenta miasta i pogadać jak swój ze swoim, by załatwił za free obstawę z Policji, czy Straży miejskiej i przymknął oko pewne na braki w papierkach.
No i Agora,to jednak nie WOŚP, czy inny NON-PROFIT, by dla nich wielu ludzi rzucało się do pracy wolontariackiej ;-P



Swoją drogą: Ciekawe, czy w Wawie się znajdzie taki, co zrobi przejazd na te 2000 ludzi, wszystko organizując, zapewniając zabezpieczenie, dyplomy, nagłośnienie, media i wszystko - w zamian za zdjęcie na stronie :-P Ciekawe czy kogoś na taki gest stać? ;-)

W każdym razie jak się taki znajdzie, co to zorganizuje, to ja przyjadę ;-)
« Ostatnia zmiana: 25 Mar 2010, 17:59:44 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Cała Polska na rower! - akcja GW
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Mar 2010, 18:22:12 »
W każdym razie jak się taki znajdzie, co to zorganizuje, to ja przyjadę ;-)
Ja też. ;)

Swoją drogą chciałbym zobaczyć jak zorganizują zabezpieczenie takiej imprezy z chociaż 500- 700 osobami... Nie chcę nawet myśleć o 2000 xD. Tyle to tylko MK da radę. :D

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cała Polska na rower! - akcja GW
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Mar 2010, 19:20:25 »
W każdym razie jak się taki znajdzie, co to zorganizuje, to ja przyjadę ;-)
Ja też. ;)

Swoją drogą chciałbym zobaczyć jak zorganizują zabezpieczenie takiej imprezy z chociaż 500- 700 osobami... Nie chcę nawet myśleć o 2000 xD. Tyle to tylko MK da radę. :D

Jak chcesz zrobić imprezę w Wawie, w tak zwanym sezonie i to jeszcze taka, którą nagłosci Wybiórcza, to musisz myśleć o 2000 ludzi. I o tym jak to zabezpieczyć i zorganizować w zamian za nic. Jak dla mnie - nierealne :-P
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Cała Polska na rower! - akcja GW
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Mar 2010, 23:50:18 »
Cytat: Raffi
Jak dla mnie - nierealne
Kwestia ceny i ciśnienia :D
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cała Polska na rower! - akcja GW
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Mar 2010, 05:48:27 »
Cytat: Raffi
Jak dla mnie - nierealne
Kwestia ceny i ciśnienia :D

No jak Baba normalnie. O, sorry, jak Kobieta. Przeczytaj całość, a nie wybiórczo, tylko ostatnie zdanie. Pisałem, że zrobienie tego w zamian za nic jest nierealne. A skoro w zamian za nic, to o jakiej cenie mówisz? :-P
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Cała Polska na rower! - akcja GW
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Mar 2010, 12:59:50 »
Cytat: Raffi
"Namówcie swoich samorządowców"
skoro w zamian za nic, to o jakiej cenie mówisz
Już Ty się nie bój, jak będą chcieli zrobić to znajdzie się za co... a jak będą chcieli zrobić za fotkę w gazecie to się mocno rozczarują...
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---