Autor Wątek: wycieczki rowerowe po okolicach Warszawy  (Przeczytany 11179 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lazik2020

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
    • Łazik - wycieczki piesze i rowerowe
wycieczki rowerowe po okolicach Warszawy
« dnia: 27 Lip 2012, 10:31:27 »
Wycieczki rowerowe po okolicach Warszawy, różne propozycje, różni organizatorzy, jedna strona: www.lazik.eu5.org Zapraszam na wspólne rowerowanie. Mariusz

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: wycieczki rowerowe po okolicach Warszawy
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Lip 2012, 17:17:29 »
lazik 2020
Mógłbyś napisać coś więcej o tej wycieczce  Bolimów 62km ?
Bardziej chodzi mi o sam przejazd niż o zwiedzanie...
 

Offline lazik2020

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
    • Łazik - wycieczki piesze i rowerowe
Odp: wycieczki rowerowe po okolicach Warszawy
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Sie 2012, 13:28:37 »
Zapraszam na wycieczkę rowerową w najbliższą niedzielę 12 sierpnia do Czerska i pałacu w Otwocku Wielkim przez Zalesie Górne i Chojnowski Park Krajobrazowy. Każdy może się przyłączyć. Tempo spokojne, dystans około 60 km. Startujemy o 9:00 z stacji metro Kabaty, do Warszawy wracamy późnym popołudniem SKM z Otwocka. Pozdrawiam, Mariusz

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: wycieczki rowerowe po okolicach Warszawy
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Sie 2012, 00:12:24 »
No i jak było na ostatniej waszej wycieczce? Przejazd udał Wam się?
Mógłbyś napisać parę zdań, bo jestem Tego ciekawy   :)   .
Pozdro.

Offline lazik2020

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
    • Łazik - wycieczki piesze i rowerowe
Odp: wycieczki rowerowe po okolicach Warszawy
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Sie 2012, 20:01:09 »
Witam. Wycieczka do zamku w Czersku i pałacu w Otwocku Wielkim się udała, w kilkunastu osobowym składzie przy pięknej pogodzie przejechaliśmy całą trasą zgodnie z planem. Zresztą wszystkie moje wycieczki są udane. Zdjęcia z wycieczek można oglądać na stronie Łazika oraz na picasa:
https://profiles.google.com/106849701858186384902/photos

Teraz już proponuję następną wycieczkę rowerową tym razem z Modlina przez Brochów do Żelazowej Woli. Tempo jak zwykle spokojne, dystans 60 km, trasa prawie wyłącznie drogami asfaltowymi o małym natężeniu ruchu. Szczegóły wycieczki jak zawsze na www.lazik.eu5.org . Zapraszam

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: wycieczki rowerowe po okolicach Warszawy
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Sie 2012, 01:27:01 »
lazik2020
Byłem na Twojej stronie i ciekawie wyglądają pomysły i przebieg Twoich wycieczek- ładne zdjęcia a dodatkowo oglądałem fotki z waszych Motywów górskich.
Uważam, że to są ciekawe opcje na spędzenie wolnego czasu na pokręcenie i a do tego jeszcze zwiedzenie ciekawych miejsc.
Niestety jeśli o mnie chodzi, to nie mam  w sumie wolnego czasu na dodatkowe kręcenie.
Spróbuję jednak wygospodarować przynajmniej 1 wolny dzień, aby gdzieś z Wami się wybrać   :)  .
POzdro.

Offline lazik2020

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
    • Łazik - wycieczki piesze i rowerowe
Odp: wycieczki rowerowe po okolicach Warszawy
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Wrz 2012, 20:57:48 »
W niedzielę 30.09.2010 zapraszam na wycieczkę rowerową nad Zalew Zegrzyński i Glinianki. Spotykamy się na rondzie Starzyńskiego o 10:00. Dystans: 58 km. Więcej szczegółów i mapa z trasą na stronie http://lazik.eu5.org/ oraz na facebooku: http://www.facebook.com/#!/events/353675038052096/
Pozdrawiam, Mariusz

Offline Gustaw

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona Gustawowa
Odp: wycieczki rowerowe po okolicach Warszawy
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Paź 2012, 14:24:41 »
"Zresztą wszystkie moje wycieczki są udane"[/url]
[/url] . Zapraszam

Wycieczki rzeczywiście masz ciekawe, ale abstrahując od tego to podoba mi się twoje powyższe stwierdzenie :-)
www.GustawTravel.pl - Wypożyczalnia bagażników samochodowych Warszawa
http://www.gustawtravel.pl/gt/wycieczki - Wycieczki Rowerowe w woj.podkarpackim oraz małopolskim

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: wycieczki rowerowe po okolicach Warszawy
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Paź 2012, 14:58:10 »
@Gustaw .
 
Mógłbyś napisać w kilku zdaniach jakie macie plany co do przyszłorocznych wyjazdów rowerowych. Osobiście nie jestem jakoś wymagający im więcej terenowego jeżdżenia w ciekawych miejscach tym fajniej    :)    !!!
Niestety jak na razie cierpię na chroniczny brak czasu.

Pozdro.

Offline Gustaw

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona Gustawowa
Odp: wycieczki rowerowe po okolicach Warszawy
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Paź 2012, 22:50:19 »
@Gustaw .
 
Mógłbyś napisać w kilku zdaniach jakie macie plany co do przyszłorocznych wyjazdów rowerowych. Osobiście nie jestem jakoś wymagający im więcej terenowego jeżdżenia w ciekawych miejscach tym fajniej    :)    !!!
Niestety jak na razie cierpię na chroniczny brak czasu.

Pozdro.

Z zasady większość wyjazdów to teren.
W przyszłym sezonie w planie będzie niebieski szlak o długości 402 km z Rzeszowa przez Bieszczady do Grybowa oraz Radziejowa Szlak Graniczny.
Pierwsza opcja będzie przerabiana etapami natomiast Radziejowa w ciągu jednego dnia :-)
Szczegóły dopiero w następnym roku, ale transport zazwyczaj mamy swój.... Pozdrawiam
www.GustawTravel.pl - Wypożyczalnia bagażników samochodowych Warszawa
http://www.gustawtravel.pl/gt/wycieczki - Wycieczki Rowerowe w woj.podkarpackim oraz małopolskim

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: wycieczki rowerowe po okolicach Warszawy
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Paź 2012, 01:32:54 »
@Gustaw

Tak się składa że też  najbardziej lubię teren - szosa to w sumie to dla mnie mogła by nie istnieć    ;)   .
Tylko tego czasu jakby było za mało (zawsze jest go za mało!!) na terenowe kręcenie w tym roku. Mógłbyś podać jakoś z wyprzedzeniem podstawowe informacje na temat tych przejazdów. Bo bardzo interesująco to wygląda.

Chyba wreszcie zrealizuję mój wcześniej obmyślany  i jeszcze nie zrealizowany plan i wreszcie zdezerteruję z pracy    ;)   .

Pozdro dla wszystkich fanów terenu!

Offline Gustaw

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona Gustawowa
Odp: wycieczki rowerowe po okolicach Warszawy
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Paź 2012, 12:11:57 »
Tutaj masz link z jednej wyprawy szlakiem który jest w planach na przyszły rok:
Troll Team - Radziejowa i szlak graniczny.

Co do samych wyjazdów to planuje 4 lub 6 wyjazdów 2 lub 3 dni.
Spanie w gospodarstwach agroturystycznych w cenie ok 30pln za nocleg, wyżywienie we własnym zakresie.
Transport bus 9 osób lub mniejszy!

Wyjazd wygląda zawsze tak samo tj:

Wyjazd z Waw w piątki koło 16-17.00
Sobota startujemy na Bikach ok 9-10, nocleg
Niedziela na Bikach 9-10 koło 20 powrót do Waw.

Wyjazdy zamykają się cenowo w przedziale od 160-190pln + nocleg 60pln + jedzenie (zależne od ilości osób)

Pozdrower
www.GustawTravel.pl - Wypożyczalnia bagażników samochodowych Warszawa
http://www.gustawtravel.pl/gt/wycieczki - Wycieczki Rowerowe w woj.podkarpackim oraz małopolskim

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: wycieczki rowerowe po okolicach Warszawy
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Paź 2012, 13:41:39 »
@Gustaw

Fajny filmik oglądałem go 2 razy (raz po razie  :  !!)
Ale ładne góry!!!
To właśnie Takich przejazdów brakowało mi w tym sezonie!
Niestety nie można mieć wszystkiego.
Wygląda na to że te wyjazdy są raczej tanie.  Kasa na przynajmniej jeden z nich na pewno by się znalazła. Niestety moje wyjazdowe chęci są bardzo ogranicza ciągły brak czasu. Nie mam go nawet na jakieś poważniejsze treningi - a nie mówiąc o dłuższych wyjazdach   :(  .
Bajkowe podjazdy (to coś dla mnie   :)  !! i super zjazdy w pięknej górskiej scenerii w sumie to czego (w sensie terenowym ) chcieć więcej     :)      !

Ktoś mógłby powiedzieć i z czego tak w zasadzie się tak cieszyć? I co tak podziwiać?? Że góry to najfajniej patrzeć  z perspektywy wygodnego fotela trzymając w dłoni napój mocno bezalkoholowy    ;)    , i oglądając w telewizji kolejny program, czy film o górach. Pewnie jakże jest to fajne, bo nawet z domu nie trzeba wychodzić    ;)    !
Zresztą to w sumie po co gdzieś wyżej wchodzić czy wjeżdżać   ;)  ? Tylko po to aby zejść albo zjechać? Przecież to czysta głupota     ;)    !

Jednak można trochę inaczej     :)     !
Ten kto w latach swojej młodości  (zresztą to nie tylko!!) "zaraził się" górskimi wędrówkami, ten zawsze w Góry będzie bardzo chętnie powracał. Mam tak i ja.
Dlatego tak bardzo zazdroszczę  uczestnikom tych przejazdów, bo satysfakcja ze zrobienia "czegoś takiego" na rowerze musi byś ogromna. Z filmiku wynikało że jakoś nie oszczędzali się oni    :)    . Taki wybitnie górski przejazd, można by podciągnąć, do treningu techniki - tej zjazdowej     :)    .

Offline Gustaw

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona Gustawowa
Odp: wycieczki rowerowe po okolicach Warszawy
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Paź 2012, 21:20:00 »
Górki na filmie to okolice Piwnicznej , Wierchomli itd.... Co do widoków to brakuje słów by opisać.
Co do kondycji, to warto być troszkę rozruszanym aby zakwasy nie unieruchomiły na drugi dzień, podjazdów jak i zjazdów na trasie jest równo tak samo. 

Zawsze jeździmy w tempie najsłabszego więc każdy da radę....

Co do filmu to osoby które tam występują kiedyś się ścigały, teraz ambitna turystyka.....

Co do aktualnego info to zawsze pojawia się na stronie oraz od tego roku będzie pojawiać się na facebooku : http://www.facebook.com/pages/Rowerowe-Weekendy-woj-Podkarpackie-GustawTravel/171696196202292?fref=ts  tak na koniec sezonu założyłem stronice :-)

Pozdrower
« Ostatnia zmiana: 30 Paź 2012, 21:28:57 wysłana przez Gustaw »
www.GustawTravel.pl - Wypożyczalnia bagażników samochodowych Warszawa
http://www.gustawtravel.pl/gt/wycieczki - Wycieczki Rowerowe w woj.podkarpackim oraz małopolskim

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: wycieczki rowerowe po okolicach Warszawy
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Lis 2012, 22:51:31 »
Global Moderator Comment Wydzieliłam wątek o ustalaniu kto jet ambitnym baikerem, a kto zwykłym. Parę rzeczy trzeba sobie chyba wyjaśnić, ale nie tutaj.http://forum.masa.waw.pl/index.php?topic=2466.0

Offline lazik2020

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
    • Łazik - wycieczki piesze i rowerowe
Odp: wycieczki rowerowe po okolicach Warszawy
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Sty 2014, 20:51:14 »
Nowy adres strony Łazik - wycieczki piesze i rowerowe: http://lazik.travel.pl/
Zapraszamy na wyprawy rowerowe, wycieczki piesze, górskie oraz spotkania towarzyskie.