Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 26 sierpnia 2011  (Przeczytany 76167 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MYSH

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • =^..^=
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 sierpnia 2011
« Odpowiedź #120 dnia: 28 Sie 2011, 10:49:08 »
Cytuj
W oczy rzuca się czarny lexus coupe. Tym autem do pracy przyjeżdża kierownik kliniki ginekologii i położnictwa, profesor dr hab. nauk medycznych Artur Jakimiuk.

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/oto-nedza-lekarzy_51188.html


a to nie ten?, ja tylko widziałem jak wjechał, zdjęć niestety nie zrobiłem...
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki...
Cuda zajmują mi trochę czasu...
:)

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 sierpnia 2011
« Odpowiedź #121 dnia: 28 Sie 2011, 11:24:50 »
@Makenzen - dziękuję, ale ja się takimi nie przejmuję :D
Zazdroszczę Ci. Ja niestety każdą taką akcję odchorowuję przez tydzień.

A co ten motocyklista Ci zrobił w ogóle? Opisz pls.

A, nie chce mi się o tym gadać, wolę sobie książkę poczytać albo poimprezować nad Wisłą (co miało miejsce wczoraj - dzięki mojemu koledze, który mnie wyciągnął na ognisko, udało mi się dość szybko zresetować). Opowiem Ci może kiedyś przy piwie, jak już kurz po bitwie opadnie.

PS:
Cytuj
W   oczy rzuca się czarny lexus coupe. Tym autem do pracy przyjeżdża   kierownik kliniki ginekologii i położnictwa, profesor dr hab. nauk   medycznych Artur Jakimiuk.

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/oto-nedza-lekarzy_51188.html


a to nie ten?, ja tylko widziałem jak wjechał, zdjęć niestety nie zrobiłem...
 
  Tu macie jego fotę:
 
  http://www.cedus.edu.pl/wykladowca/11/31/prof_dr_hab_n_med_artur_jacek_jakimiuk.html
 
Ten, czy nie ten?
« Ostatnia zmiana: 28 Sie 2011, 12:06:10 wysłana przez Makenzen »
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 sierpnia 2011
« Odpowiedź #122 dnia: 28 Sie 2011, 11:35:48 »
Cytuj
Osoby, które widziały tego Lexusa, mają zdjęcia lub nagrania, proszone są by zgłosiły się na ul. Waliców 15 to Wydziału Ruchu Drogowego Policji i tam zgłosiły doniesienia o popełnieniu wykroczenia lub wykroczeń, które mają na zdjęciach lub widziały.
Jak zabezpieczałem Marszałkowską i machałem do niego lizakiem tak jak sailing_cyclist (chyba?) to tym bardziej mam się zgłosić? Co im mam tam powiedzieć? Jak mam się tam... odnaleźć, czyli co mam powiedzieć, żeby zrozumieli, że chodzi mi o tę sprawę ;)

storm

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 sierpnia 2011
« Odpowiedź #123 dnia: 28 Sie 2011, 12:50:29 »
Znalazłem w NIL taka notkę: (Rejestr lekarzy RP http://www.nil.org.pl/xml/nil/rejlek/hurtd )
Cytuj
Obywatelstwo   polskie
Nr prawa wykonywania zawodu   5061789
Nr seryjny dok. uprawniającego   AC 048603
Lekarz wykonujący zawód (bez ograniczeń)
Data uzyskania uprawnień   1986-12-01
Członek  Lubelskiej Izby Lekarskiej w Lublinie
Numer rejestru   58-11-5061789
Data wpisu do rejestru OIL   2002-12-30
Specjalizacje
Położnictwo i ginekologia st. I  (1990-10-19, WZiOS U.W. w Lublinie)
Położnictwo i ginekologia st. II (1993-11-17, CMKP w Warszawie)
Stopnie i tytuły naukowe
doktor n. medycznych (1993-06-24, Akademia Medyczna w Lublinie)
doktor habilitowany (2000-02-17, Akademia Medyczna w Lublinie)
profesor  (2003-10-21, Szef Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej )


Mhrok - może po prostu na Waliców 15? Jutro po południu, około 18 wpadniemy, zgłosimy zeznania... Niech mu raz dwa zabierają prawko, skoro mimo tylu tytułów naukowych, jest zagrożeniem dla innych na drodze?

« Ostatnia zmiana: 28 Sie 2011, 12:52:35 wysłana przez storm »

dwapedalymam

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 sierpnia 2011
« Odpowiedź #124 dnia: 28 Sie 2011, 13:20:28 »
Działajcie, działajcie - zobaczymy jakie ma "plecy" he he  ;)
« Ostatnia zmiana: 28 Sie 2011, 13:28:40 wysłana przez dwapedalymam »

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 sierpnia 2011
« Odpowiedź #125 dnia: 28 Sie 2011, 13:32:38 »
Cytuj
Mhrok - może po prostu na Waliców 15? Jutro po południu, około 18 wpadniemy, zgłosimy zeznania... Niech mu raz dwa zabierają prawko, skoro mimo tylu tytułów naukowych, jest zagrożeniem dla innych na drodze?

Kto idzie z nami? :)

storm

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 sierpnia 2011
« Odpowiedź #126 dnia: 28 Sie 2011, 14:46:53 »
P.S. Makenzen - chyba ten. Pewności nie mam, za krótko go widziałem, a moja pamięć do twarzy jest taka sobie... I jeszcze był w okularkach. Ale podobny i obstawiam, że to on.
Tak czy inaczej nie ma to jak Internet... jesteśmy szybsi niż Policja... Mamy dane człowieka, jego numerki, wyrok już został uzgodniony i podany zgodnie z taryfami... Nieźle :D


Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 sierpnia 2011
« Odpowiedź #127 dnia: 28 Sie 2011, 16:03:39 »
Idźcie, pokibicuję Wam z pracy, w której jutro siedzę do 22.00. Żebyście tylko nie zrobili kuku Bogu ducha winnemu profesorowi, jak się okaże, że to nie ten ;)

PS: Nie tylko na WMK takie rzeczy można spotkać:

Accident on Critical Mass in Gorzow/Poland
« Ostatnia zmiana: 28 Sie 2011, 16:23:40 wysłana przez Makenzen »
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna

storm

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 sierpnia 2011
« Odpowiedź #129 dnia: 28 Sie 2011, 17:30:34 »
@Makenzen - niezły filmik... CUD, że go nie zglancowali tam, że znalazł się ktoś kto opanował sytuację, bo inaczej byłby lincz...


Ale ciekawe, że u nas w Warszawie, w całej Masie licząc 1300 osób znalazło się raptem KILKA osób, które chciały pogonić za samochodem i go zatrzymać. A przecież agresja samochodu ważącego ponad tonę w pewnym sensie była o wiele większa, niż tego bandziora w skórzanej kurteczce z filmu Makenzen.


Offline boromir93

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 sierpnia 2011
« Odpowiedź #130 dnia: 28 Sie 2011, 17:49:51 »
Pewnie dlatego że większość osób nadal uważa że to zadanie tylko dla zabezpieczenia. Sam bym to zrobił ale kiedy przejeżdżałem obok to już był zblokowany
Najpierw musisz odnaleźć siebie, dopiero potem szukaj drugiej połówki.

dwapedalymam

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 sierpnia 2011
« Odpowiedź #131 dnia: 28 Sie 2011, 17:57:41 »
Wieści się rozchodzą...

To pewnie jakaś wtyka tvn'U  :P     Poza tym TVN Warszawa lubi tematy zaogniające różne środowiska, później zbijają kokosy na durnych komentarzach ;P



Ale ciekawe, że u nas w Warszawie, w całej Masie licząc 1300 osób znalazło się raptem KILKA osób, które chciały pogonić za samochodem i go zatrzymać.  [ciach]

Skoro przejazd jest zalegalizowany to takie zadania należą do "żółwi ninja" z zabezpieczenia albo policji, której nie było widać.
Na nielegalnej kilka lat temu mogło być bardziej bitnie, więc o co to hallo. Po prostu olał kolesi z lizakami, nie wiadomo jakby postąpił z policją, hgw ?
« Ostatnia zmiana: 28 Sie 2011, 18:02:06 wysłana przez dwapedalymam »

Offline MYSH

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • =^..^=
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 sierpnia 2011
« Odpowiedź #132 dnia: 28 Sie 2011, 22:11:17 »
Ale ciekawe, że u nas w Warszawie, w całej Masie licząc 1300 osób znalazło się raptem KILKA osób, które chciały pogonić za samochodem i go zatrzymać. A przecież agresja samochodu ważącego ponad tonę w pewnym sensie była o wiele większa, niż tego bandziora w skórzanej kurteczce z filmu Makenzen.


Fakt, zabezpieczenie nie za bardzo mogło bo nie wiadomo czy jakbyśmy nie ruszyli za nim to by się inni nie wtrynili, choć widziałem że jak się już trochę zwolniłem to blokowałeś mu drogę a w koło było kilku z zabezpieczenia którzy wcześniej byli zwolnieni... Co do tych kilku osób... myślę że byłoby ich trochę więcej w całej masie, ale generalnie panuje spora znieczulica, nawet na masie, tam gdzie jest sporo ludzi inni wszystko co mogą zwalają na innych :(
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki...
Cuda zajmują mi trochę czasu...
:)

Offline Arbiter

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 sierpnia 2011
« Odpowiedź #133 dnia: 28 Sie 2011, 22:25:30 »
Z samochodami lepiej nie zaczynać, no chyba że gość jest poza autem tak jak ten na przytoczonym filmiku. Ludzie potrafią w amoku różne rzeczy robić włącznie z wjechaniem w ludzi samochodem. Wystarczy popatrzeć na filmiki na youtube. WIęc albo gościa od razu wyciągać z auta, albo nie ruszać, bo życie ważniejsze

Rano1

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 26 sierpnia 2011
« Odpowiedź #134 dnia: 28 Sie 2011, 22:41:56 »
Nie rozumiem tylko, dlaczego Policja od razu nie zareagowała i nie chwycili gościa pare przecznic dalej.
Lexman złamał kilka przepisów a poza tym...cóż lizaki WMK z punktu widzenia przepisów nic dla niego nie znaczyły.
Najbardziej podoba mi się za to - jak to nazwało TVNWawa - "prywatne śledztwo WMK" :)