Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Coraz trudniej opisywać postęp robót.
Na odcinku przyszpitalnym dziś zaczęli układać asfalt.
Na razie warstwa podkładowa. (6268)
2
ludziska siema 13 kwietnia jest jak co miesiąc GDR gdzie zwykle i ot ej co zwykle czyli na 18 stoą ;D zapraszają starzy znajomi
3
Mokotów, Ursynów, Wilanów / Odp: Obniżanie krawężników Trasa Siekierkowska
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Franc dnia 27 Mar 2018, 19:44:24 »
W związku z tym, że budują al. Polski Walczącej, trzeba by się przypomnieć żeby coś zrobili z wyłukowaniem DDR, bo jak wqr... [eufemizm]denerwowało[/eufemizm], tak wqr... [eufemizm]denerwuje[/eufemizm].
4
Budowa ścieżki jest już mocno zaawansowana - znaczy chodnika jeszcze bardziej.
Od Chłopickiego do Romea i Julii ale bez obszarów skrzyżowań są już wykonane
chodniki i podbudowa ścieżki. Od Romea i Julii do Garwolińskiej dziś zerwali chodnik
i wykorytowali po całej szerokości. Od Garwolińskiej do Wiatracznej zrobiono
podbudowę ścieżki przy samym płocie szpitalnym - z dala od chodnika.
Jednocześnie robione są rzeczy nie związane ze ścieżką.
Od SP141 do Wiatracznej robiona jest synchronizacja sygnalizacji świetlnej.
Ponadto od Mycielskiego do Terespolskiej po stronie północnej robiony jest
remont chodnika.
Zrobiłem całą masę zdjęć obrazujących postęp robót, tylko nie wiem gdzie je
umieścić - tak żeby wszyscy mogli zobaczyć. Dawniej umieszczałem na Imgur,
ale się zlisili i nie idzie. Tylko proszę bez Fejsbuków itp.   (6135)
5
Porady / Odp: Wjazd na Most Łazienkowski od strony Czerniakowskiej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gregorius dnia 21 Mar 2018, 08:15:05 »
Jeśli chcesz wjechać w Ostrobramską to np. na wysokości Paryskiej możesz zmienić stronę al. S.Z. na południową, bo jadąc po północnej natniesz się przeszkodę Terenową w postaci ul. Kinowej.

Nie przeszkodę terenową w postaci Kinowej tylko ścieżka odgina wzdłuż Al.USA.
Pod Kinową jest przejazd. Fakt - trzeba wyhamować niemal do zera, ale da się.
Przy Przyczółku Grochowskim jest już komplet połączeń rowerowych, ale są one bardzo
niewygodne - dla leżaka tym bardziej. Przy skrzyżowaniu Al.USA/Grenadierów jest już
komplet przejazdów rowerowych, ale dalej plaża - znaczy nie ma nic.

Proponuję jeździć przez most ścieżką północną, a na południową przejeżdżać kawałek
za ulicą Paryską. Tam gdzie kończy się parking i wiadukt TŁ jest już dość nisko.
Ja tam głowy schylać nie muszę.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez em c dnia 19 Mar 2018, 22:25:27 »
Z północnej kładki jadąc na wschód bezproblemowo - jedziesz cały czas prosto, przejeżdżasz (nową kładką) nad Wałem Międzyszyńskim i tniesz wzdłuż al. Stanów Zjednoczonych. Jeśli chcesz wjechać w Ostrobramską to np. na wysokości Paryskiej możesz zmienić stronę al. S.Z. na południową, bo jadąc po północnej natniesz się przeszkodę Terenową w postaci ul. Kinowej.
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Franc dnia 19 Mar 2018, 21:53:47 »
PKP
A potem z północnej strony Stanów Zjednoczonych w stronę Ostrobramskiej jak? Dużo lepiej by było jechać południową nitką (tzn od Wisły, po prawej), tylko każdy przejazd nad al. USA to nadkładanie kolejnych km.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez em c dnia 19 Mar 2018, 16:19:55 »
Czyli ukonkretniając dojedź do samego mostu jak wyżej (tzn. Zaruską), tylko przejedź pod nim żeby dostać się do wjazdu na kładkę północną. Inaczej, tzn. jadąc ddrem wzdłuż Czerniakowskiej na północ trzeba niestety objechać Port Czerniakowski, co znaczy, że od bycia na ddrze pod mostem do wjazdu na kładkę trzeba pedałować dodatkowy kilometr.
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rowerozof dnia 19 Mar 2018, 13:52:01 »
Kładka południowa kończy się przed Wałem Miedzeszyńskim. Jeśli ją pojedziesz to będziesz musiał zjechać na poziom Wału by zrobić zakręty o promieniu 360 stopni by wjechać na kładkę która prowadzi nad Wałem. Więc warto od razu wybrać północną z pieszymi.
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Franc dnia 19 Mar 2018, 13:46:47 »
No właśnie się tego spodziewałem, że jest haczyk :).
A potem, z kładki można kontynuować prosto wzdłuż Stanów Zjednoczonych? Czy jest kolejny haczyk?
Tak jak przejazd nad torami w ciągu Andersa => Mickiewicza - trzeba skręcić 1 skrzyżowanie wcześniej, objechać pół dzielnicy by wjechać do parku od drugiej strony i tam znaleźć DDR, która prowadzi na wiadukt. Brawo co za logiczna i przejrzysta organizacja ruchu.
Strony: [1] 2 3 4 5 ... 10