Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 29 stycznia 2010  (Przeczytany 16518 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czarny

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 176
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 stycznia 2010
« Odpowiedź #30 dnia: 31 Sty 2010, 00:26:53 »
Fajna masa! Malo stania, duzo jechania, tempo odpowiednie, solidna obstawa i prawie doskonala organizacja.
Podjazdy i zjazdy pokonywanie z odpowiednia predkoscia... Z tego wszystkiego najbardziej obawialem sie rowerowych orlow na ul. Karowej wlasnie /sam o malo co nie wywinalem, gdy przed kolo lekko mi na lewo skoczylo, ale szczesciem udalo sie utrzymac rownowage/, ale nikt nie spotkal sie z brukiem chyba.
Ogolnie wydawalo mi sie, ze bedzie wieksza chlapa, ale juz jadac milo sie zdziwilem.
Dowiedzialem sie, ze Sawil jezdzi na dwoch rowerach zawsze ;-), jak rowniez bylo mi milo Cie poznac.

A i pozdrawiam goscia na ostrym, ktory jadac podrzucal przednie kolo i krecil pelne 360 stopni nim....
Cudowne dziecko dwóch pedałów. :-))

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 29 stycznia 2010
« Odpowiedź #31 dnia: 31 Sty 2010, 11:29:36 »
Savil pisze się przez "v" :P Również miło było poznać osobiście, chociaż nie wiem, jak Ty z naszej rozmowy zrobiłeś moje dwa rowery o.0 Stawiam na jakość, nie ilość ;)

Owszem, mnie też ucieszył prawie brak chlapy. Niestety stara szczoteczka do zębów się przydała, bo Pomidorkowi jednak udało się znaleźć jakieś śniegowe błoto i złapać ile mógł pod błotniki [przynajmniej nie na moje plecy] i w okolice pedałów, cokolwiek on tam ma, chyba jakiś suport czy co ;)

I prośba do ludzi towarzyskich, żeby tyraliera nie składała się z 4 osób, bo takie trudno się wyprzedza, a doganiać tyłem trzeba.
I pozdrowienia dla jakiegoś sympatycznego Niemca, którego poznałam swoją metodą "nie mam co robić, więc zagaduję do najbliższej osoby" :)