Autor Wątek: spis uwag  (Przeczytany 126757 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Woydzio

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #195 dnia: 03 Lis 2011, 12:17:48 »
Tu nie chodzi o limity w PW............ Stanley, napisałem po polsku - 54 znaki i 50 znaków. Nie słów. Znaków.
I nie zrozum mnie źle, ale to, że ja poświęcam swój CZAS i go marnuję, aby ci podesłać 1 zrzut ekranu, nie znaczy, że będę tolerował wysyłanie takich bzdur przez ciebie jak te powyżej.
Mimo to masz na tacy:

Chodzi oczywiscie o ten tekst na różowym tle, który pojawia się na około sekundę i znika.
Sprzętu nie restartuję (o ile nie bawię się z NLSami i montowaniem SDHC), a uptime tego sprzęta przy którym siedzę to raptem 9 dni i 23 godziny :)
Słowo "przedtem" - przed wprowadzaniem zmian przez ciebie, nowy adminie.
Rozumiem, że zaznaczenia ostatniego słowa i zastąpienie go wielokropkiem ("...") jest dla ciebie zbyt skomplikowane... Jakże smutne jest wyszukiwanie problemów na siłę gdy wystarczy użyć mózgu...
Woydzio

Drex

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #196 dnia: 03 Lis 2011, 12:43:04 »
Mysle ze Stanley zrozumialby, ze to jest odpowiedz (Odp: ) na PW nawet wtedy, gdyby zostalo skasowane ostatni slowo.

@Stanley: A po cholere chcesz zmieniac? Juz Ci napisalem, ze jak bedziesz sie zajmowal najmniejsza pierdola, bo jednemu narwanemu nie pasuje, to nie bedziesz mial nic innego do roboty bo na reszte zabraknie czasu i checi. Nie ulepszaj na sile bo popsujesz.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #197 dnia: 03 Lis 2011, 13:01:44 »
@Stanley: A po cholere chcesz zmieniac? Juz Ci napisalem, ze jak bedziesz sie zajmowal najmniejsza pierdola, bo jednemu narwanemu nie pasuje, to nie bedziesz mial nic innego do roboty bo na reszte zabraknie czasu i checi. Nie ulepszaj na sile bo popsujesz.

@Storm - skoro innym nie przeszkadza ograniczenie ilości znaków do 50 w polu Temat, to zostawię, to jak jest. Musisz się dostosować.

@Drex - masz rację. Jesteś dużo bardziej doświadczony w sprawach związanych z administrowaniem forum.
Dopóki błąd nie wystąpi w logach, to nie będą dokonywane zmiany.
« Ostatnia zmiana: 03 Lis 2011, 13:08:25 wysłana przez Stanley »

storm

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #198 dnia: 03 Lis 2011, 13:36:16 »
Jacy wy jesteście niedomyślni................. (ŻAL.PL)


NIE ZMIENIAŁEM TEMATU. NIE PISAŁEM TEŻ TEGO TEMATU!!! Odpowiadałem na PW od Stanleya, a ten nadał widocznie temat bardzo bliski limitowi, w zwiazku z czym po kliknięciu u mnie w "Wyślij" pojawił się ten błąd. Nie lub stety ale na ogół nie wykorzystuję PW na Forum SMF do komunikacji, więc o tym nie wiedziałem i o tym komunikacie poinformowałem w tym wątku.
Czy teraz wszystko jasne? Czy ktoś jeszcze czegoś nie zrozumiał?


Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #199 dnia: 03 Lis 2011, 14:21:00 »
@Storm - zanim znowu się popłaczesz i zaczniesz tuptać nóżkami, że Wszyscy są przeciwko Tobie i zanim połowę postów w tej dyskusji zgłosisz do moderacji jako obraźliwe względem Twojej osoby... pozwól, że Ci coś napiszę:

ZASADY FORUM WMK:
...

6. Zanim coś napiszemy - zastanawiamy się co chcemy przekazać. Jeśli zapomnisz o czymś napisać, nie twórz nowego wpisu w temacie, ale edytuj post napisany przez siebie wcześniej, by nie dochodziło do sytuacji że kilka postów pod rząd jest jednego użytkownika.

7. Nie obrażamy innych na forum (możemy śmiać się w granicach dobrego smaku i kultury z poglądów, z samych ludzi nie) i nie klniemy.

9. Nie nadużywamy DUŻYCH LITER, szczególnie w temacie wątku - spowoduje to jego usunięcie lub w razie nadmiaru wolnego czasu moderatora - przeredagowanie na właściwą wielkość liter.

14. Nie wywołujemy w wątkach agresywnych kłótni, itp., a jeśli takie zauważymy, nie bierzemy w nich udziału.

20. Za niestosowanie się do powyższych zasad grozi zamknięcie/edycja/przesunięcie/usunięcie wiadomości lub tematu; ostrzeżenie, blokada czasowa, całkowity ban na forum. Zależnie od sytuacji Moderator decyduje, która forma jest najodpowiedniejsza.

...

Swoją dyskusją w tym wątku o "rzekomej" mojej ingerencji w funkcjonowanie forum, przejawiające się tym, że nie radzisz sobie z odpowiedzią na PW. Złamałeś ww. zasady na forum.

Pozwól, że nie będę zniżał się do Twojego poziomu.

Natomiast informuję Ciebie, że jeśli od tej chwili dostanę zgłoszenia do moderacji, z prośbami o uspokojenie Twoich wypowiedzi, to nie będę miał obiekcji ze skorzystania z funkcji moderowania forum, do czego mam uprawnienia, a czego do tej pory nie chciałem robić i unikałem jak ognia.

I zanim napiszesz cokolwiek, to zastosuj się do prośby Jarka.
« Ostatnia zmiana: 03 Lis 2011, 14:22:27 wysłana przez Stanley »

mplonski

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #200 dnia: 30 Lis 2011, 02:38:42 »
Czy tylko ja mam tak, że jak wchodzę do nieprzeczytanych postów to nic się nie pojawia mimo obecności nowych wiadomości? Jak klikam na ten link w nieprzeczytanych o tym, że mają być wszystkie, jest tak samo... najwyżej jest 1-2 tematów, reszty ni ma.

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #201 dnia: 30 Lis 2011, 08:10:50 »
Na razie tylko Ty tak masz.

Offline Publius

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #202 dnia: 07 Gru 2011, 20:53:16 »
A co Administracja na to, aby uruchomić na forum wtyczkę Tapatalk? Dla prowadzących forum jest to darmowa wtyczka (jest do SMF). Dla użytkowników są aplikacje klienckie darmowe i płatne dla Iphone i smartfonów z Androidem. W którymś wątku ktoś wspominał że często przegląda forum z telefonu. Z tą aplikacją nie potrzeba przeglądarki, a wątki są pogrupowane i czytelne z bezproblemową nawigacją.


http://www.tapatalk.com/faq.php


Wtyczka jest aktywna na przykład na forumrowerowe.org

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #203 dnia: 09 Gru 2011, 18:31:25 »
@Publius - jak tylko znajdę czas po chorobie i przedświątecznej gorączce, to na to spojrzę.
Przyznam, że pomysł mi bardzo przypadł do gustu. :) Takie pomysły się chwali.

Offline Publius

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #204 dnia: 09 Gru 2011, 22:47:26 »
Testowałem na innych forach, teraz używam regularnie. To naprawdę świetna sprawa ;-)

Offline Publius

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #205 dnia: 02 Sty 2012, 18:04:26 »
I jak, upadł pomysł? :)

Drex

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #206 dnia: 05 Lut 2012, 00:17:05 »
Chyba coś niedobrego dzieje się ze skryptem, lub ktoś uzyskuje nieautoryzowane dostęp do panelu administracyjnego forum i się bawi. Nie wiem dlaczego, ale bez żadnego powiadomienia- ni z tąd  ni z owąd, straciłem grupę "Zabezpieczenie"- wobec czego nie widzę działu organizacyjnego zabezpieczenia.

Czy ktoś jeszcze ma taki problem?

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #207 dnia: 05 Lut 2012, 07:48:17 »
straciłem grupę "Zabezpieczenie"

Zmień swoje hasło do profilu na forum i bardzo dokładnie sprawdź zabezpieczenia wszystkich swoich  komputerów. Najwyraźniej ktoś podszywający się pod Ciebie, z twojego zwykłego IP, napisał na forum zabezpieczenia w charakterystycznym dla Ciebie agresywnym stylu pisania, że nie zamierza pomagać Masie, zabezpieczać i bywać na Przedmasówkach. To musiał być prawdziwy mistrz hakerstwa - zgaduje, że nie zostawił po włamaniu na twój komp najmniejszego śladu, na forum w logach też wszystko wygląda zupełnie jakbyś napisał to Ty. Umiał podrobić nawet twój nietuzinkowy styl i manierę pisania.

A tak bardziej poważnie: Zrezygnowałeś z zabezpieczenia i pomocy, to i straciłeś dostęp do zamkniętego podforum dla osób zabezpieczających i pomagających. Nie wiem co Cię w tym dziwi. Nie nadajemy tych uprawnień dożywotnio ;)

Czy ktoś jeszcze ma taki problem?

Woydzio. Zrezygnował podobnie jak Ty. Nawet powinieneś o tym wiedzieć, bo zrobił to w tym samym wątku, w którym później się wypowiadałeś.

No chyba, że i na Jego komp miało miejsce bezpardonowe włamanie super-hakera :D
« Ostatnia zmiana: 05 Lut 2012, 08:00:36 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #208 dnia: 05 Lut 2012, 11:20:37 »
Niestety ale mylisz sie. Nigdzie nie napisalem ze rezygnuje calkowicie. Na przyklad interesuja mnie wyniki masy WOŚP, masa na autyzm czy Powstańcza- w ktorych zamierzam uczestniczyć- bo mają jakiś sens, w przeciwieństwie do użerania się z kierowcami co miesiąc. Nigdzie nie napisalem ani nie wyslalem prosby o usuniecie z grupy zabezpieczenia.

Poza tym w grupie zabezpieczenie sa osoby ktorych na masie nie widzialem juz dawno a dalej sa jako osoby z zabezpieczenia- ich nikt nie kasuje?

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spis uwag
« Odpowiedź #209 dnia: 05 Lut 2012, 11:55:05 »
Drex,

pozwól, że przytoczę część Twojej wypowiedzi:

Na Masie czase bede. Ale zabezpieczac? Bycie "murzynem do roboty" mi sie nie usmiecha.

Skoro sam rezygnujesz, to my nie mamy prawa Ciebie do niczego zmuszać, prawda?
Przywróciłem Tobie dostęp do zabezpieczenia, żebyś mógł sam zobaczyć, że Ty napisałeś, że rezygnujesz. Wszyscy tak odebrali Twoją wypowiedź, więc nie dziw się, że został Ci odebrany dostęp do tej części forum.
Znałeś zasady dostępu, bo sam je współtworzyłeś. Nie rozumiem dlaczego teraz wobec wszystkiego jesteś "na nie"?