Inne sprawy rowerowe > O rowerach w mediach

Nadzieja Miasta

(1/2) > >>

Raffi:
Miło mi obwieścić, że zaproszono mnie (a przeze mnie w zasadzie Masę) do konkursu na Nadzieję Warszawy. Konkurs ciekawy, nie ukrywam, że nagrody też ciekawe. I konkurencja ciekawa, bo m.in. Przemek Pasek z Ja Wisły jest.

Jakby ktoś miał chęć zagłosować, podrzucam linka gdzie napisano co i jak: http://www.mmwarszawa.pl/11253/2011/1/21/wybierz--nadziei-warszawy-glosowanie?category=news

Raffi:
Słuchajcie, zróbcie coś! Nie chodzi o mnie, bo ja się nie nastawiałem na wygraną, ani nawet nie zgłaszałem do tego konkursu.

Zróbcie coś z Przemkiem Paskiem z Ja Wisły. Facet jest na szarym końcu prawie, a zrobił bardzo wiele i to przy niezbyt sprzyjających warunkach (miasto Go chce zgnoić, bo jest dobry). W dodatku to 1000zł wygranej na pewno bardzo Mu się przyda w sytuacji, gdy miasto za kilka desek na trawie w Porcie Czerniakowskim naliczyło Mu ponad 30 tysięcy zł opłat. Dobrze i chyba uczciwie by było, gdyby Pasek wygrał.

Eleonora:
Chciałabym na Pana zagłosować i namówić znajomych, ale nie mogę znaleźć kodu który należy wpisać do smsa.
Ponadto chciałam poinformować, że w ratuszu na komisji przestrzennej samorządu Ochoty poprosiłam  o wpisanie do planu wieloletniego rozpoczęcie przygotowań  kompleksowego projektu   sieci  infrastruktury i tras rowerowych na Ochocie. Jedna komisja będzie poświęcona m.in.infrastrukturze rowerowej Ochoty i chcielibyśmy tj. radni z komisji i ja jako mieszkanka zaprosić Pana do konsultacji.  pozdrawiam Nora  :)

Raffi:
Na mnie głosuje się wysyłając SMS na numer 71466 o treści MMWA.16

Na Przemka Paska głosuje się wysyłając SMS na numer 71466 o treści MMWA.14


Dziękuję za zainteresowanie głosowaniem.

Drex:
Poszło na Przemka z Wisły. ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej