Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Rower

<< < (2/2)

Zwierzak:
A nie lepiej w profilu dać możliwość wrzucenia większego zdjęcia, na którym (z założenia) widniałby Masowicz wraz z swoimi rowerem/ami?

adriansocho:

--- Cytat: mrJaros w 03 Gru 2009, 10:50:31 ---Witam. Proponuję dodać do profilu pole z krótkim opisem swojego roweru. To mogłoby pomóc w identyfikacji ;) forumowiczów na masie - wszakże nie każdy zna kolegów masowiczów z ksywki. Co o tym myślicie?

--- Koniec cytatu ---

Ja myślę, że nie jest to konieczne. Jeśli ktoś chce się swoimi rowerami pochwalić to zawsze może w stopce dać linka do swojej stronki z rowerami, albo chociażby bikestats jeśli używa. To samo ze zdjęciami - jeśli jest jakiś limit do fotek w profilu to też można dać linka. Nie wydaje mi się, żeby ktoś ciągle sprawdzał po marce roweru czy dana osoba to ten ktoś kogo się na Masie widziało.

Raffi:

--- Cytat: SeBeQ w 03 Gru 2009, 11:37:03 ---
--- Cytat: Drex w 03 Gru 2009, 11:01:06 ---Hmmm... Pomyślę nad tym, bo pomysł na forum rowerowym zły nie jest. ;)

--- Koniec cytatu ---
Tylko dużo miejsca musisz zrobić... jak ktoś ma kilka rowerków :)

--- Koniec cytatu ---

Fakt, łącznie z tym co masz pochowane po schowkach, piwnicach i szafach, to i kartka A4 byłaby za mała ;-)

SeBeQ:

--- Cytat: Raffi ---z tym co masz pochowane po schowkach, piwnicach i szafach, to i kartka A4 byłaby za mała ;-)

--- Koniec cytatu ---
Zależy od wielkości czcionki :D

Raffi:

--- Cytat: SeBeQ w 29 Gru 2009, 13:16:17 ---
--- Cytat: Raffi ---z tym co masz pochowane po schowkach, piwnicach i szafach, to i kartka A4 byłaby za mała ;-)

--- Koniec cytatu ---
Zależy od wielkości czcionki :D

--- Koniec cytatu ---

W Twoim wypadku nie zależy. Nawet pisząc piątką byś nie zmieścił wszystkiego :-P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej