Imprezy rowerowe > Warszawska Masa Krytyczna

Warszawska Masa Krytyczna - 25 grudnia 2009

<< < (3/21) > >>

Drex:

--- Cytat: mrJaros w 03 Gru 2009, 10:44:33 ---Szkoda że to wypada AKURAT w Boże Narodzenie :( pewnie mnie nie będzie, chociaż bardzo bym chciał ;) obawiam się że będzie bardzo kameralnie...

--- Koniec cytatu ---

Mi tam akurat to nie przeszkadza. :] Przynajmniej nie będę siedział w domu tylko będę miał ciekawe zajęcie.

Ania:
może nawet i dobrze, że w święta będzie ta masa, bo będą głównie stali bywalcy, nie będzie niskosiodełkowców, nie będzie chamstwa.

Włóczykij:
;) Aniu czy mogłabyś mi pomóc bo nie wiem do której grupy się mam zakwalifikować - do niskosiodełkowców czy do chamstwa ?  bo akurat wiem że akurat tegoroczne święta spędzam poza Warszawą i tylko dlatego nie bedzie mnie na WMK ..

Ania:
Włóczykiju, możesz się dopisać do grupy osób, które wyjeżdżają na święta ;-)

A tak w ogóle nie wiem czy ktoś zauważył, ale ta trasa masy przypomina serduszko  ;D

mplonski:
tak, trasa przypomina serduszko. nie wiem, czy taki był zamysł autora, ale może podczas pokazywania trasy kierowcom stojącym w korkach i spieszącym się na święta ma to na nich podświadomie zadziałać i mają polubić masę i zacząć szanować rowerzystów?

ja też pewnie zaliczę się do grupy, która wyjechała na świąteczne spotkania, ale za rok masa wypada w sylwestra - na 99% będę :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej