Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

spis uwag

<< < (2/65) > >>

Drex:
Już powinno być normalnie. Działałem dziś w ustawieniach forum i prawdopodobnie przez przypadek zaznaczyłem opcje odpowiadającą za kolejność wyświetlania postów.

Savil:
Żeby nie mnożyć wątków napiszę tu: czy komuś z zapędami artystycznymi chciałoby się opracować ikonkę dla karty [i zakładki] forum w przeglądarce? Bo obecna jest zmniejszonym obrazkiem, więc wygląda jak parująca kreska. A widać ją tylko przy w miarę jasnym kolorze skórki. Może jakiś ciemny symbol roweru na jasnym tle, czy coś takiego?
Nie jest to rzecz pilna ani niezbędna, więc rzucam jako luźną uwagę.

Edit: Obecnie w FF 3.5.7. w ogóle nie widać ikonki forum, tylko defaultową kartkę z zagiętym rogiem.

A pytanie z ciekawości, odpowiedzi na forum nie znalazłam, a nie chcę mnożyć wątków: od ilu wiadomości dostaje się jaki status na forum? Na razie wiem tylko, że 40 to wciąż "nowy" ;)

Maćkofff:
IMO ikonka to jest najmniej ważna rzecz, ja na to nigdy nie patrzyłem, nawet w zakładkach mam same nazwy, bez ikonek, bo są zbędne i zabierają mi dużo miejsca :P Więc uważam, że wogóle nie ma co się tym zajmować.


--- Cytat: Savil w 17 Gru 2009, 14:29:40 ---A pytanie z ciekawości, odpowiedzi na forum nie znalazłam, a nie chcę mnożyć wątków: od ilu wiadomości dostaje się jaki status na forum? Na razie wiem tylko, że 40 to wciąż "nowy" ;)
--- Koniec cytatu ---
Co wielokrotność 50, ale nie każdą wielokrotność, tylko kilka przez nas wybranych ;)

mplonski:
e tam, imo warto dać ładną ikonkę, będzie ładniej wyglądało w zakładkach / będzie lepiej widoczne na pasku zakładek.

Savil:
Ikony przydają się o tyle, że dzięki temu zakładki zajmują mało miejsca - wystarczą 2-3 litery opisu strony i ikonka właśnie i już wiem, czego to jest zakładka, nie muszę się wczytywać. Nie jest to rzecz konieczna, ale jeśli ktoś umie i może się tym zająć, to pomoże niektórym użyszkodnikom :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej