Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Aktualizacja skryptu forum.

<< < (25/27) > >>

Drex:
I jak, ruszyło się coś z aktualizacją?

Stanley:
W dniu dzisiejszym dodałem nową funkcjonalność.
"Dzisiejsze posty"
Wyświetla ona wszystkie wątki w których w danym dniu napisano jakikolwiek post.
Po przejrzeniu postów one nie znikają, jak ma to miejsce w przypadku opcji:
"Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty"


@Drex - nie ma sensu robić aktualizacji, skoro to działa dobrze. :)

Jeszcze wprowadzę kilka modyfikacji w najbliższych dniach.

Oli:
Hmm, a gdzie t jest, bo nie widzę tej opcji tam na górze, przy dwóch pozostałych?

Drex:

--- Cytat: Stanley w 11 Lut 2012, 23:52:27 ---@Drex - nie ma sensu robić aktualizacji, skoro to działa dobrze. :)

--- Koniec cytatu ---
No w tym miejscu to mnie rozłożyłeś... SMF v 1.0 też działało dobrze, to po co robili v 2.0? CCleaner działał dobrze, po co jest już wersja 3+? Opera też ma już wersję 11.61 a Chrome nawet 16? Po co? PORD też działał dobrze, to po co robili nowelizację?



Ty chyba sam nie wiesz czym się zajmujesz i po co jesteś administratorem? Tylko uważaj, żebyś się nie obudził któregoś dnia z ręką w nocniku, bo przeglądałem sobie internet sprawdzając bezpieczeństwo SMF 2 RC 3. I jak się okazuje, parę exploitów na to można znaleźć. Co będzie jak jakiś script kiddie zachce się zabawić kosztem forum WMK? Tylko mi nie mów, że nikt nie zachce bo cośtam... Wyśmieję Cię.


BTW: Dodałeś coś, co nie ma sensu. A jak ktoś od 2 dni nie wchodził? To może już nawet bez Twoich "dodawanych" modyfikacji (których nie widać) kliknąć na http://forum.masa.waw.pl/index.php?action=recent (na dole strony głównej forum w statystykach - "Zobacz ostatnio wysłane wiadomości") N/C

Raffi:

--- Cytat: Drex w 12 Lut 2012, 00:10:36 ---PORD też działał dobrze, to po co robili nowelizację?
--- Koniec cytatu ---

PoRD to akurat cienki przykład. Nie działał dobrze, właściwie to nawet w paru kwestiach w ogóle nie działał :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej