Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Aktualizacja skryptu forum.

(1/27) > >>

Drex:
W nocy z 4 na 5 października zaktualizowałem skrypt forum do najnowszej wersji.

Jeśli zauważycie iż jakaś funkcja nie działa prawidłowo lub nie działa w ogóle- dajcie znać w tym temacie razem z opisem błędu który znaleźliście.

Kilka z nich jest mi już znanych i będę je usuwał w miarę możliwości.

Uwaga do użytkowników Opery: jeśli macie problem z pisaniem w oknie odpowiedzi (nie dotyczy to "szybkiej odpowiedzi" pod postami), to kliknijcie na panelu BBCode na ikonę "Widok" (ostatnia po prawej z takim czerwonym "A")- wtedy powinno dać się pisać. To jeden z tych problemów które muszę rozwiązać... ;)

pimpf:
nie wyświetla mi się obrazek w nagłówku. Tylko mi?

Tugger:
Nie tylko Tobie.

Drex: To z widokiem to kwestia tego, że domyślnie ustawiony jest podgląd postu, a nie pole do wpisywania.

Jak zwykle Opera poszkodowana :P

Drex:

--- Cytat: Tugger w 05 Paź 2010, 07:34:15 ---Drex: To z widokiem to kwestia tego, że domyślnie ustawiony jest podgląd postu, a nie pole do wpisywania.

--- Koniec cytatu ---
Wiem. Muszę znaleźć opcję za to odpowiedzialną, ale nie miałem już ochoty tego robić o 4 nad ranem... :P


--- Cytat: Tugger w 05 Paź 2010, 07:34:15 ---Jak zwykle Opera poszkodowana :P

--- Koniec cytatu ---
Tak... Kiedyś nawet to udowadniałem- Opera jest marginalizowana na rzecz gorszych przeglądarek: http://drex.waw.pl/articles.html?article_id=17



--- Cytat: pimpf w 05 Paź 2010, 06:42:38 ---nie wyświetla mi się obrazek w nagłówku. Tylko mi?

--- Koniec cytatu ---
Nie tylko Tobie- wszystkim. Chwilowo został usunięty, ponieważ będę zmieniał layout i nie chce mi się już tego dopasowywać. ;)

tomzoliborz:
 :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej