Inne sprawy rowerowe > O rowerach w mediach

pl.regionalne.warszawa

<< < (3/6) > >>

persson:
Nie wiem czy wiesz, ale duża część tych przyczepek dla dzieci trzema ruchami ręki zamienia się w normalny wózek dla dziecka (np chariot http://www.dwaplusdwa.pl/chariot-home.php) to jeżdżenie w wózku źle wpływa na mózg !? Co do chust to w wielu telewizjach śniadaniowych dla młodych mam itd były programy o wyższości noszenia dziecka w chuście

kultowy:

--- Cytat: persson w 29 Wrz 2010, 10:32:32 ---Nie wiem czy wiesz, ale duża część tych przyczepek dla dzieci trzema ruchami ręki zamienia się w normalny wózek dla dziecka (np chariot http://www.dwaplusdwa.pl/chariot-home.php) to jeżdżenie w wózku źle wpływa na mózg !? Co do chust to w wielu telewizjach śniadaniowych dla młodych mam itd były programy o wyższości noszenia dziecka w chuście

--- Koniec cytatu ---

wiem, że większość porządnych przyczepek ma funkcję wózka. tyle, że na rowerze jedziesz kapeńkę szybciej niż prowadzisz wózek. i kiedy wózek prowadzisz, że tak powiem ręcznie, nie skacze ci on jak kangur - przy lekkiej krzywiźnie i 15 km/h to już porządne "turbulencje" będę.

a chusty jak najbardziej popieram. przed paroma laty byłem w Peru i tam noszenie maluchów w chuście sięga bardzo, bardzo dawnych czasów. a w Polsce to nowość. wychodzi na to, że nawet Peru nas wyprzedza w niektórych kwestiach ;)

no, ale chusta przy rowerze mtb i sylwetce pochyłej nie wchodzi w grę.

Raffi:

--- Cytat: kultowy w 29 Wrz 2010, 10:51:20 ---no, ale chusta przy rowerze mtb i sylwetce pochyłej nie wchodzi w grę.

--- Koniec cytatu ---

Wszystko dąży do oczywistego wniosku, że trzeba się przesiąść na lepsze rowery ;)
Sorry, nie mogłem się powstrzymać :D

kultowy:

--- Cytat: Raffi w 29 Wrz 2010, 15:26:36 ---
--- Cytat: kultowy w 29 Wrz 2010, 10:51:20 ---no, ale chusta przy rowerze mtb i sylwetce pochyłej nie wchodzi w grę.

--- Koniec cytatu ---

Wszystko dąży do oczywistego wniosku, że trzeba się przesiąść na lepsze rowery ;)
Sorry, nie mogłem się powstrzymać :D

--- Koniec cytatu ---

lub również do wniosku, może mniej oczywistego, że nie należy mieć dzieci ;)

mplonski:
można też dojść do innego rozwiązania - kupić fotelik dla dzieci i zacząć jeździć autem... ups, chyba jednak nie to forum ;-P

a tak na serio - ja się porządnie zastanawiam nad kupnem / zrobieniem przyczepki rowerowej dla psa. niestety większe wycieczki przy większej prędkości są dla niej nieosiągalne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej