Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Animowane stopki i podpisy - POWINNY BYĆ ZAKAZANE

(1/6) > >>

Stanley:
Hej,

mam prośbę. Czy możecie zwrócić uwagę, że jako organizacja współpracujemy z funadacją SYNAPSIS, zajmującą się osobami autystycznymi.
Kolorowe i migające podpisy w stylu: KOWALSKI ZABEZPIECZENIE mogą wpłynąć negatywnie na osobę autystyczną i pogorszyć jej stan zdrowia.

Czy można prosić o wymóg niestosowania takich podpisów?

Pozdrawiam
Stanley

trawers:
Mnie się też nie podobają niepotrzebne fajerwerki (w dodatku takie ogromniaste); myślę, że admin na poziomie PW może wyperswadować autorowi zmniejszenie albo zmianę takiej grafiki.
Ale używanie osób autystycznych jako argumentu wydaje mi się grubą przesadą  ::)
Może jesteś w posiadaniu jakichś statystyk, ile osób autystycznych odwiedziło to forum? I czy zgłaszały ten problem?
Nie popadajmy w absurdy. Pozdrawiam migająco

tomzoliborz:
 :P

Drex:
I to ja "za bardzo" chcę ingerować w życie forum?...  ;D

Sygnaturka i jej estetyka zależy od forumowicza. Jeśli jego "gust" jest żarówiaście migający? Cóż... pozostaje tylko pochylić głowę i chwilą milczenia skomentować...

Dopóki nie są umieszczone treści niezgodne z prawem, obraźliwe i kłócące się z powszechnie przyjętymi normami społecznymi nie mamy podstaw ingerować lub zmuszać użytkowników do zmian. Mi też się nie podobają te sygi, mój zmysł estetyczny przeżywa traumę gdy to widzę, jednak jeśli komuś się podoba? Niech ma.

Stanley: to samo co poprzednicy- masz jakieś statystyki o których mi nie wiadomo?

Raffi:
Na pewno wymóg nie migania, a właściwie to ograniczenie maksymalnej wielkości na grafikę w avatarze i stopce (nie ważne, czy animowaną, czy nie) by się przydał. Czasem człowiek wchodzi na forum korzystając z netu przez komórkę, to szlag go trafia jak musi godzine czekac zanim sie te wszystkie fajerwerki załadują.

Że nie wspomnę iż łącząc się przez telefon się jeszcze płaci od kB czasami, a wtedy, to się już ad-block przydaje. Gdyby nie on, pewnie już bym kilku osobom sam po cichu to wyłączył, gdy jeszcze miałem prawa Admina. Rączka świerzbiła w każdym razie ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej