Imprezy rowerowe > Warszawska Masa Krytyczna

Sztab WMK - XVIII Finał WOŚP

<< < (2/5) > >>

Maćkofff:
Z cyklu "informacje prasowe" ;)
http://www.mmwarszawa.pl/6892/2009/12/24/masa-krytyczna-bedzie-zbierac-dla-wosp?category=news

--- Cytuj ---Wiadomości: Warszawska Masa Krytyczna podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Masa Krytyczna będzie zbierać dla WOŚP

Po raz pierwszy rowerzyści z Warszawskiej Masy Krytycznej zakładają sztab na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie zabraknie najważniejszego: jazdy setek rowerów po mieście.
10 stycznia odbędzie się 18. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP zbiera na sprzęt potrzebny klinikom onkologicznym leczącym dzieci. Po raz kolejny do akcji włącza się Warszawska Masa Krytyczna.

? Od wielu lat bierzemy udział w WOŚP, ale po raz pierwszy powołaliśmy nasz własny sztab ? mówi Marcin Myszkowski z Masy Krytycznej. Sztab kwestujących rowerzystów pojawi się w dniu finału z samego rana.

A o godz. 16.00 z placu Zamkowego na trasę wyjadą rowerzyści. ? Każdy może wziąć udział w akcji. Trasa będzie układana spontanicznie. Wspólna jazda na rowerach potrwa około dwóch godzin ? wyjaśnia Myszkowski.

Po drodze sztab WMK będzie zbierać pieniądze do puszek dla WOŚP. Dla wszystkich rowerzystów będą też przygotowane ozdobne szprychówki z motywami Warszawskiej Masy Krytycznej i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
--- Koniec cytatu ---

Raffi:
Ale makabrycznie głupi artykuł. Najpierw piszą, że Masa pojedzie po raz pierwszy (dla mediów zawsze coś jest albo pierwsze albo największe 8) ), a później, że uczestniczymy co roku od wielu lat.

Autor chyba ma płacone od ilości słów w tekście - a, że same sobie przeczą ;-)

Drex:
Raffi, ja to zrozumiałem tak: WMK angażuje się w WOŚP od wielu lat ale sztab zakłada po raz pierwszy. ;p Może jednak napisał prawdę? ;P A że ze stylem u niego ciężko to mu trochę niejasne wyszło. :D

Skeler:
jedyna głupota w artykule, to szprychówki dla 'wszystkich' uczestników ;-> reszta jak najbardziej poprawna. Ale i te szprychówki są właściwie dostępne dla wszystkich, bo każdy może licytować ;-)

michal1o2:
autor nad trescią mógłby troche popracować to prawda:) ale wazny jest przekaz ludzie jesli przeczytają to bedą wiedzieli o co chodzi... a na przejazd z checią bym przyjechałem ale mój rower nie chce mi pozwalać troche:( a pozatym brak oswietlenia:(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej