Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Śródmieście, Wola

Ścieżki rowerowe....

(1/13) > >>

raku_15:
Nie wiem czy to kogoś zainteresuje czy nie... Chciałem napisać ze będe sie zajmował ( od czasu do czasu) robieniem zdjęć ścieżką które są w jakiś sposób  " zepsute".

raku_15:
Chciałem wam pokazać scieżkę która jest na ul.Okopowej. Która zaczyna się od rogu  ul.Okopowej z ul.Anielewicza. Ścieżka w stronę Arkadii jest ale ok.... jakies ok.70m za Klifem ścieżka kończy się..... po czym zaczynają sie bardzo nierówne kostki,wystajace korzenie, wysokie studzienki  :( Bardzo lubie tą droge do  ronda radosława ale jest nie do wytrzymania !Na zdjeciu pokazane jest jak sie kończy ścieżka po czym zaczynają się "wertepy" ! A o to zdjęcie:   


mplonski:
co do wszelkich awarii na drogach rowerowych polecam przedzwonić do pogotowia drogowego zarządu dróg miejskich, a następnie, jeśli awaria nie jest usuwana, napisać list/maila do ZDM, ZMID, lub innego urzędu odpowiedzialnego za daną drogę

raku_15:
Tzn. ja chcę pokazać rowerzystą gdzie mogą sie nadziać na wadliwą ścieżkę, która może być kłototem np. awarii rowerowej ( złapanie gumy ).

Bartosz:
Tak ta sciezka jest fajna.Mozna na niej szybko jechac ale jak stoj znak zakaz ruchu rowerowego i dalej jest sciezka to cos nie tak bo sciezka jest przez jeszcze 1-2 m. A dalej koniec sciezki i sie zastanow gdzie jechac.Potem zaczyna sie kostka zwykla chodnikowa i nie dosc ze stara to nikt tam sie niczym nie przejmuje.Jest nie rowna i liscie leza tam.A co do sciezki to do tych fotek musialem odgarniac liscie butem zeby bylo widac ze to sciezka a nie chodnik bo nie byla ona widoczna.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej