Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Śródmieście, Wola

Rondo ONZ

(1/4) > >>

chrupek:
Ostatnio na Masie był poruszany wątek tras rowerowych na rondzie ONZ. Mógłby ktoś to szerzej nakreślić o co tam chodzi ?:)

Raffi:
Nie wiem co masz konkretnie na myśli i co było poruszane, ani przez kogo.

Ale generalnie rondo ONZ będzie rozłupane przy okazji budowy II linii metra. A później ma powstać droga rowerowa przy Prostej, przy JP2 (od Solidarności do ONZ) i właśnie na samym rondzie. Ale to na razie śpiew przyszłości raczej, bo jeszcze nie wiadomo kiedy metro, skąd kasa na budowę tych dróg itp itd.

chrupek:
Na ostatniej masie było poruszone "Projekt już jest i projekt ulegnie przedawnieniu"

Raffi:

--- Cytat: chrupek w 12 Cze 2010, 20:55:14 ---Na ostatniej masie było poruszone "Projekt już jest i projekt ulegnie przedawnieniu"

--- Koniec cytatu ---

Czyli chodzi o projekt drogi rowerowej wzdłuż JP2 od Solidarności do ONZ. Nie wiem co Ci dodać. Projekt leży ze dwa lata w szufladzie w ZDM/ZMID, lada chwila się przedawni i będzie trzeba robić go od nowa. Wszystko przez to, że miasto żałuje kasy na drogi rowerowe, a tą kasę co ma, wydaje bez sensu.

chrupek:
No własnie o to mi chodziło. Fajnie by było jakby to ruszyli. Ale to wygląda jak walka z wiatrakami

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej