Imprezy rowerowe > Warszawska Masa Krytyczna

Warszawska Masa Krytyczna - 30 grudnia 2016

(1/3) > >>

jolajola1:
30 grudnia 2016

Przewidywana trasa przejazdu : Pl. Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Pl. Trzech Krzyży, al. Ujazdowskie, Pl. Na Rozdrożu, Al. Ujazdowskie Bagatela, Pl. Unii Lubelskiej, Boya- Żeleńskiego, Waryńskiego, Rondo Jazdy Polskiej, Waryńskiego, Nowowiejska, Pl. Zbawiciela, Marszałkowska, Pl. Konstytucji, Marszałkowska, Rondo Dmowskiego, Marszałkowska, Świętokrzyska, Rondo ONZ, AL. Jana Pawła II, Al. Solidarności, PL. Bankowy, Andersa, Muranowska, Bonifraterska, Pl. Krasińskich, Miodowa, Pl. Zamkowy

Długość : 12,4 km


Mapka interaktywna: http://www.traseo.pl/trasa/masa-mikolajowa-2-aa6

Zobacz także: http://www.masa.waw.pl/  - Info na stronie WMK


Zapraszamy również wszystkich którzy chcą się włączyć w organizację masy (lub przedstawić swoje nowe ciekawsze pomysły dotyczące organizacji, zabezpieczenia, samego przejazdu) na spotkanie przedmasowe które odbędzie się w czwartek 22 grudnia o godzinie 19:00.
Miejsce: Siedziba stowarzyszenia Zielone Mazowsze - ul Koszykowa 67.


Prosimy o składanie propozycji nowych tras. Trasę może zaproponować każdy wysyłając mail na kontakt(at)masa.waw.pl.
Nie zapominajmy o sprawnym oświetleniu do roweru. Zadbajmy o swoje bezpieczeństwo i bądźmy widoczni po zmroku...

Przypominam - NIE JEŹDZIMY PO CHODNIKACH i NIE JEŹDZIMY NA JEDNYM KOLE W PELETONIE!

Franc:
A co się stało, że jest reaktywacja? Czy tylko tak specjalnie na zakończenie roku?

vit:
A kolega nie słuchał/czytał ze zrozumieniem ;)

Trąbiliśmy, że Masy okolicznościowe, a i owszem będą, a ta to taka radosna, świąteczna, gdy prawdziwi Warszawiacy będą w górach w SPA, a ci prawdziwsi w swych domach, daleko od Warszawy :P
Dlatego grudniowe miały być i będą, no chyba, że nie będziecie chcieli przyjeżdżać... no trudno, sami pojeździmy :)

Napisałbym "do zobaczenia na Masie", ale będę daleko od Warszawy :P

jolajola1:
czy ja bym się mogła doprosić pochwały, że oznajmiłam o Masie?
bo dotychczas zawsze ten wątek podwieszał Dexter - ale ja sie od Dexa uczę
ale RÓŻOWE STRZAŁKI NA MAPIE SĄ MOJE!


ps.
do Franca - przecież i w sierpniu na Syrence i na Wrześniowej mówiliśmy, że grudniowa/świąteczna/miklołajowa pojedzie

mk1111:
Chwalić kogoś, że robi co do niego należy? Nie za dużo oczekujesz?  :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej