Imprezy rowerowe > Warszawska Masa Krytyczna

Warszawska Masa Krytyczna - 30 września 2016

(1/5) > >>

DeXteR:
30 września 2016 -- Przewidywana trasa przejazdu ostatniego przejazdu masy w dotychczasowej formie:


>Pl. Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Królewska, Marszałkowska, Al. Jerozolimskie, most Poniatowskiego, Waszyngtona, Francuska, Walecznych Saska, Waszyngtona, Al. Zieleniecka, Targowa, pl.Wileński, Al. Solidarności, Szwedzka, rondo Żaba, Starzyńskiego, most Gdański, Słomińskiego, rondo Babki Radosława, JPII, al. Wojska Polskiego, Pl. Inwalidów Mickiewicza, pl. Wilsona, Krasińskiego, Broniewskiego, JPII, rondo Babki Radosława, Okopowa, Kercelak,al. Solidarności, pl. Bankowy, Marszałkowska, Królewska, Krakowskie Przedmieście, pl. Zamkowy.<
Dystans ok: 26 km

Mapka interaktywna: LINK

Przypominam - NIE JEŹDZIMY PO CHODNIKACH i NIE JEŹDZIMY NA JEDNYM KOLE W PELETONIE!

maciekt1000:
w jakiej formie będzie następna masa?

mk1111:
Następna będzie okolicznościowa - w grudniu przy pustych ulicach tak jak w latach ubiegłych będzie przejazd Mikołajowy.
Fragment z komunikatu przekazanego uczestnikom Masy Sierpniowej:

--- Cytuj ---Kiedy następne przejazdy?

Za miesiąc  we wrześniu :) , jak powiedzieliśmy odpuszczamy październik i listopad, w grudniu, przy pustym mieście Masa świąteczno-mikołajowa. Pod koniec roku zadecydujemy i wtedy też podamy co robimy w przyszłym roku. O tych ostatnich będziemy informować na naszej stronie i FB z dużym wyprzedzeniem tak abyście mieli możliwość zaplanować swoje uczestnictwo. W każdym razie przez najbliższe dwa miesiące zobaczymy jak fajnie się jeździ bez Masy w piątki ;) .
--- Koniec cytatu ---

muzyczny_plecak:
nie przegapiam okazji, jestem na dzisiejszej masie!

wildzi:
Będę, będę dzisiaj. Udało mi się zamienić w pracy. Ta Masa będzie dla mnie wyjątkowa. Pojadę jako napęd nowej masowej rikszy!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej