Imprezy rowerowe > Inicjatywy rowerzystów i inne imprezy rowerowe

European Cycling Challenge - ECC2016

(1/6) > >>

vit:
Cześć!

Rozpoczyna się kolejna edycja European Cycling Challenge!

Ze strony organizatora:
"European Cycling Challenge - ECC2016 to największe wydarzenie, w ramach którego rywalizują między sobą miejskie drużyny rowerzystów, odbywające się co roku pomiędzy 1 a 31 maja.

Dołącz do Drużyny swojego Miasta, śledź swoje przejazdy rowerowe używając aplikacji Cycling365, rzuć wyzwanie innym europejskim miastom!"

Zarejestrować można się na stronie: http://www.cyclingchallenge.eu/pl/
Tam są też wszystkie niezbędne informacje.

W zeszłym roku Masa nie wystawiła swojego zespołu, a my byliśmy porozrzucani po innych. W tym roku założyłem grupę pod nazwą "Warszawska Masa Krytyczna" do której nas wszystkich zapraszam.
Pamiętając nasze zeszłoroczne indywidualne wyniki w Warszawie mamy szansę wygrać ;)

jolajola1:
to na razie jesteśmy we trójkę
sądzę, że przed samym startem majowego ECC warto by na FB Masy zamieścić zachętę

kultowy:
i ja się zapisałem :)

jerzy1234:
Ja też zapisany ,ale zastanawia mnie to -dlaczego tak marnie idzie zapisywanie się ludzi do tej rywalizacji . Czyżby nikomu już na niczym nie zależy? W dniu dzisiejszym w Masie zapisanych 9 osób? Ogółem 550 Warszawiaków ?-więcej nie ma?Czy jeszcze istnieje takie pojęcie jak lokalny patriotyzm?
Stary jestem i może zacofany ,ale jak nowoczesność tak wygląda to zastanawiam się do czego to doprowadzi?

Klara:
Niezłym odstraszaczem mogą być zeszłoroczne aplikacja i strona... Ech, to ręczne dodawanie gpx-ów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej