Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Aktualizacja skryptu forum.

<< < (3/4) > >>

mateyko:
Myślę że problem nie polega na tym że komuś się nie chce / nie umie bo to rzecz prosta ale tylko pod warunkiem że wszystko pójdzie dobrze.

Osobiście rozumiem czemu nikt nie chce wziąć odpowiedzialności za to jak wszytko po prostu padnie.

Myślę że najrozsądniej zrobić solidny backup i w razie problemów po prostu z niego wszystko przywrócić. Wybrać jeden tydzień na prace (na zapas) i tyle. Nikt za darmo przecież nie będzie tego robił z takim priorytetem jak praca czy inne obowiązki.

Wujek_Drex:

--- Cytat: mateyko w 13 Wrz 2015, 01:53:25 ---Osobiście rozumiem czemu nikt nie chce wziąć odpowiedzialności za to jak wszytko po prostu padnie.

--- Koniec cytatu ---
Tak, bo nikomu się nie chce.

--- Cytat: mateyko w 13 Wrz 2015, 01:53:25 ---Myślę że najrozsądniej zrobić solidny backup i w razie problemów po prostu z niego wszystko przywrócić. Wybrać jeden tydzień na prace (na zapas) i tyle. Nikt za darmo przecież nie będzie tego robił z takim priorytetem jak praca czy inne obowiązki.
--- Koniec cytatu ---
I tak to robiłem dokąd ja zajmowałem się forum. Jednak "następcy" moi leją na to, czy dane użytkowników i ich posty są bezpieczne. I nie trzeba do tego tygodnia a na przykład dwóch czy trzech godzin. A jeśli się coś spieprzy, to z przywróceniem wszystkiego z kopii może czterech.

Problem w tym, że klasycznie stosuje się tu metody PSLu- nie ważne czy ma kompetencje tylko czy jest znajomym z odpowiednimi poglądami.

Jojek:
silniki uaktualnione
Podziękowania dla Drexa za wytknięcie błędów i dla Joli za podesłanie na priv bo na forum dawno nie zaglądałem.
bawcie się dobrze

Wujek_Drex:
No! :-) O to chodziło.

Ale czy naprawdę trzeba aż przypominać? :D

Wujek_Drex:
Pozwolę sobie przypomnieć zapominalskim... :-]

http://www.smf.pl/index.php/topic,12665.html?PHPSESSID=dogr743us94fg3lt85b93vhlt0

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej