Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Ochota, Włochy, Ursus

Słupki w DDR na Kleszczowej

<< < (2/7) > >>

Raffi:

--- Cytat: kaczor1 w 18 Maj 2015, 16:41:42 ---A gdzie oznakowanie?  ::)
--- Koniec cytatu ---

Zapewne w magazynie. Przecież widać, że to nie jest jeszcze ukończona inwestycja.

Nesule:
Wy serio uważacie, że to jest OK?
Słupki "zainstalowane poprawnie" no litości..

Skupiacie się na tym czy słupki są w paski i czy 4 metry wcześniej jest oznakowanie. Who cares?! To jakaś paranoja.

Ja rozumiem, że jako starzy wyjadacze, zaprawieni w bojach o infrastrukturę, analizujecie każdy szczegół pod kątem czy jest zgodny z prawem czy nie, ale tutaj prawo jest do kosza! Nie dajmy się zwariować.

Moim zdaniem te słupki są niebezpieczne, za dużo, za ciasno, przedtem jest zakręt. Jeśli to ma być pomoc dla rowerzystów, to ja dziękuję za taką pomoc. Ciekawe jakby się kierowcom jeździło jakby tak pasy na jezdni porozdzielać słupkami.

DorianGrey:
Na Czerniakowskiej też są słupki, tylko mniej. Teraz już się przyzwyczaiłem, ale na początku o mało się nie zabiłem o taki "ulepszacz".

rowerozof:

--- Cytat: Nesule w 20 Maj 2015, 00:08:33 ---Wy serio uważacie, że to jest OK?
Słupki "zainstalowane poprawnie" no litości..

Skupiacie się na tym czy słupki są w paski i czy 4 metry wcześniej jest oznakowanie. Who cares?! To jakaś paranoja.

Ja rozumiem, że jako starzy wyjadacze, zaprawieni w bojach o infrastrukturę, analizujecie każdy szczegół pod kątem czy jest zgodny z prawem czy nie, ale tutaj prawo jest do kosza! Nie dajmy się zwariować.

Moim zdaniem te słupki są niebezpieczne, za dużo, za ciasno, przedtem jest zakręt. Jeśli to ma być pomoc dla rowerzystów, to ja dziękuję za taką pomoc. Ciekawe jakby się kierowcom jeździło jakby tak pasy na jezdni porozdzielać słupkami.

--- Koniec cytatu ---

A co można zrobić poza tym że się będę wsciekał? Nawet jak wyślesz 50 zgłoszeń to ZDM odpowie ci 50 razy ze jest ok.

vit:

--- Cytat: rowerozof w 20 Maj 2015, 08:07:37 ---
--- Cytat: Nesule w 20 Maj 2015, 00:08:33 ---Wy serio uważacie, że to jest OK?
Słupki "zainstalowane poprawnie" no litości..

Skupiacie się na tym czy słupki są w paski i czy 4 metry wcześniej jest oznakowanie. Who cares?! To jakaś paranoja.

Ja rozumiem, że jako starzy wyjadacze, zaprawieni w bojach o infrastrukturę, analizujecie każdy szczegół pod kątem czy jest zgodny z prawem czy nie, ale tutaj prawo jest do kosza! Nie dajmy się zwariować.

Moim zdaniem te słupki są niebezpieczne, za dużo, za ciasno, przedtem jest zakręt. Jeśli to ma być pomoc dla rowerzystów, to ja dziękuję za taką pomoc. Ciekawe jakby się kierowcom jeździło jakby tak pasy na jezdni porozdzielać słupkami.

--- Koniec cytatu ---
A co można zrobić poza tym że się będę wsciekał? Nawet jak wyślesz 50 zgłoszeń to ZDM odpowie ci 50 razy ze jest ok.

--- Koniec cytatu ---
czegoś nie rozumiem
przecież Nesule ma rację

te słupki nie poprawiają bezpieczeństwa na ddr-ce
to po co w ogóle ta cała masa, przyzwyczajmy się do tego co jest i mamy spokój

rozwiązanie na kleszczowej jest złe i należy je oprotestować
formy i sposobu nie znam, ale realizowane rozwiązanie jest złe - niebezpieczne i ktoś musi to powiedzieć, a nie rozpuszczać, że zgodne z prawem

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej