Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Awatar

(1/3) > >>

PAWEL:
Mam problem z ustawieniem Awatara, niewiem jak to zrobic, moze mi ktos pomuc?

Mod Raffi Nie przesadzaj z wielkimi literami w tytułach postów

Raffi:
Avatara wgrywasz gdzieś w sieć, na jakiś serwer, dowolny. A potem link do pliku wstawiasz w ustawieniach profilu. Nie ma w tym żadnej czarnej magii. Tylko nie przesadź z wielkością avatara, bo o ile pamiętam są limity wielkości (nie podam z pamięci jakie).

Nie działa natomiast opcja wrgania Avatara z kompa. I nigdy nie będzie działać - za mało miejsca i transferu na serwerze, a za dużo chętnych :P

Zresztą był już wątek na ten temat: http://forum.masa.waw.pl/index.php?topic=50.0
Na drugi raz dopisuj tam, zamiast zakładać kolejne tematy o tym samym ;-) Zadbaj też o ortografię nieco, bo to razi :P

kristi:
Czemu awatary znikają????????????????????

Raffi:

--- Cytat: kristi w 04 Lut 2015, 18:13:05 ---Czemu awatary znikają????????????????????
--- Koniec cytatu ---

Napiszesz coś więcej? Komu? Kiedy? Gdzie był Avatar (fizycznie gdzie był plik)? Jednorazowo, czy próby przywracania spełzają na niczym? Jaki komunikat się pojawia przy wgrywaniu avatara?

Mogę spróbować zająć się problemem, ale bez lepszego opisu co właściwie się dzieje, nie będę w stanie pomóc.

kristi:
Ja nie widzę swojego awatara, jest tylko jakaś ikonka, widziałam że zniknęły też wildziemu i Dexterowi....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej