Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Ochota, Włochy, Ursus

Ochocka grupa rowerowa

<< < (2/10) > >>

jerzy1234:
Postaram się być .

jerzy1234:
Byłem i trochę zwiedziliśmy Ochotę i zrobiliśmy parę zdjęć ,i niestety dalej cisza - wiem -niewiele się zdeklarowałem do pomocy z racji wstrętu do pisaniny, ale jestem gotowy dostarczyć osobiście pisemka.Czyżby pomoc nie była potrzebna? Czy nie lepiej jak pod tymi pisemkami będzie trochę więcej podpisów niż 1 czy góra 2 ? Wyjeżdżam do 1 sierpnia ,ale jak wrócę dalej chętnie włączę się do dalszych działań. 

hermes:
Grupa istnieje i działa - wszystkich zainteresowanych dalej zapraszam. Stworzyliśmy niedawno naszą stronę na facebooku: https://www.facebook.com/OchockaGR

hermes:
Wszystkich chętnych chcących włączyć w działania zmierzające do poprawy infrastruktury na Ochocie  zapraszam jutro na spotkanie w OHO (tarczyńska 11) o 18.00. Będziemy się zastanawiać jak doprowadzić do wyboru i realizacji naszych projektów rowerowych zgłoszonych w budżecie partycypacyjnym (http://budzet.zm.org.pl/ - w dziale Ochota).

uasic:
Ochocka Grupa Rowerowa zaprasza urzędników, radnych i wszystkich rowerzystów na przegląd infrastruktury rowerowej na Ochocie, który odbędzie się 14 czerwca 2014 r. o godz. 11.00.

http://www.zm.org.pl/?a=przejazd_ochota-146

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej