Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Polska i Świat

Obowiązkowe przeglądy techniczne

(1/9) > >>

ideefixe:
Witam,

Czy to prawda, że w nowym PoRD będzie zapis o obowiązkowych, corocznych przeglądach technicznych rowerów?
Wydaje mi się, że albo to będzie martwy przepis (który jednak zawsze będzie mógł być przez władzę użyty), albo rzecz która bardzo zniechęci do korzystania z rowerów, może poza całkowicie rekreacyjnymi zastosowaniami.
Dziwi mnie, że ta co najmniej kontrowersyjna sprawa, przechodzi bez żadnego echa.

--
Pozdrawiam,
ideefixe

Savil:
Czy wiadomość jest z dziś? Bo jeśli tak, to niekoniecznie trzeba jej wierzyć, z racji daty.

ideefixe:
To fakt, że informacja jest z dziś. Usłyszałem ją w TokFM - wypowiadał się ktoś z ruchu drogowego w trakcie rozmowy o zmianach w PoRD. Mam nadzieję że to jakiś żart, tylko że powiedziane to zostało mimochodem, więc już taki pewny nie jestem...  :)

Znalazłem też coś takiego:
http://waldemar-rajca.blog.onet.pl/Lysych-pokryc-papa,2,ID390587384,n

johnkelly:
Słyszałem o tym już wcześniej, więc coś w tym może być. Podobno ma to związek z dyrektywą UE dotyczącą energooszczędnych żarówek.

Raffi:

--- Cytat: johnkelly w 01 Kwi 2010, 17:51:41 ---Słyszałem o tym już wcześniej, więc coś w tym może być. Podobno ma to związek z dyrektywą UE dotyczącą energooszczędnych żarówek.

--- Koniec cytatu ---

Tak. I z koniecznością wczesnego wysadzania na nocnik. Bo to bardzo ważne dla zdrowia dzieci ;-)

Tak swoją drogą, widzę, że w tym roku 1 kwietnia żniwo przyniósł ogromne :-D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej