Imprezy rowerowe > Inicjatywy rowerzystów i inne imprezy rowerowe

Godzina Dla Roweru - drugi piątek miesiąca, godz.18.00 - kolumna Zygmunta

<< < (3/106) > >>

darek8:
Dwie miłe rowerowe godziny i suchy powrót do domu, czego chcieć więcej?
Mam nadzieję, że na kolejnych GDR-kach będzie jeszcze więcej ludzi.
Żeby oddać atmosferę tych dwóch godzin zapraszam do obejrzenia 9 minutowego filmiku  :D

 https://www.facebook.com/photo.php?v=335916859870603&l=2294350783371281302


Pozdrawiam

Makenzen:

--- Cytat: Raffi w 11 Maj 2013, 09:08:18 ---
--- Cytat: Makenzen w 11 Maj 2013, 00:46:46 ---O, a tego żółtego od pasa w górę spotkałam dziś na pl. +++ :)
--- Koniec cytatu ---

Potwierdzam. Mackenzen ubrana była w samochód i była jedną z tych osób w autach, które mnie tego dnia mile pozdrowiły na mieście.

--- Koniec cytatu ---

A ja dziękuję kierowcom stojącym za mną, że mnie nie obtrąbili, że zwlekałam z opuszczeniem skrzyżowania, bo chciałam pozdrowić Raffiego ;)

remitent:
Fajnie, fajnie, ale dlaczego jeździliście po buspasie? To chyba wypacza ideę tego przejazdu?

jolajola1:
po busspasie po 19 przecież !

qwerJA:
Ci rowerzyści, których wczoraj widziałem na Królewskiej i Marszałkowskiej akurat nie jechali buspasem.
Dodam że byli podobni do tych których spotkałem na Zamkowym.

Nawet próbowałem ich dogonić na poniatowszczaku, ale po całym dniu na rowerze i załatwianiu różnych spraw już nie szło. Pojechałem sobie na Saską Kępę, tam spotkałem jakiegoś znajomego kierowcę suwa, który z premedytacją przepuścił mnie na lewoskręcie. Potem Grochowska, skręt w jakąś ślepą uliczkę która prowadziła do parku w którym po jeziorku pływały żagluwaczki. Jejku są jeszcze miejsca w których naprawdę nie byłem.
Potem pobłądziłem sobie po Pradze, gdzie ustąpiłem pierwszeństwa urwanemu kołpakowi, kierowca widział że pojechał swoją drogą więc tylko pokazałem mu ręką w którą stronę.
Tak urwane koła i kołpaki zawsze mają pierwszeństwo  :D

Generalnie udany rowerowo dzień  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej